VIDEO/ Veliaj qëllohet me vezë, ja si reagojnë rojet… -Albpress Daily News
Published On: Enj, Qer 14th, 2018

VIDEO/ Veliaj qëllohet me vezë, ja si reagojnë rojet…

Kryebashkiaku i Tiranës, Erjon Veliaj, është qëlluar me vezë sot nga aktivistë të shoqërisë civile dhe të rinjtë e FRPD-së, pak përpara nisjes së një takimi me artistët dhe aktorët, lidhur me Teatrin Kombëtar.

Veliaj i është shmangur me shpejtësi sulmit të parë, ndërkohë që disa persona kanë ndërhyrë për ta ndaluar protestuesin.