VIDEO/ Sekuestrohen 30 kg heroinë në Bari, arrestohen dy të rinj grekë dhe shqiptarë -Albpress Daily News
Published On: Mar, Kor 10th, 2018

VIDEO/ Sekuestrohen 30 kg heroinë në Bari, arrestohen dy të rinj grekë dhe shqiptarë

Rreth 30 kg heroinë janë sekuestruar nga Guardia di Finanza dhe dogana italiane në portin e Barit.

Mediat raportojnë se një shqiptar dhe një greke u arrestuan në kushtet e flagrancës, pasi në automjetin ku ata udhëtonin, një makinë “Renault Megane Coupe”, u gjetën 56 pako me heroinë të errët dhe të bardhë.

Emrat e të arrestuarve nuk bëhen publike, por mësohet se ato udhëtonin me një target të nisur nga Greqia.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of