VIDEO/ Sa turistë vizituan Shqipërinë? Ja çfarë poston Edi Rama... -Albpress Daily News
Published On: Mër, Sht 26th, 2018

VIDEO/ Sa turistë vizituan Shqipërinë? Ja çfarë poston Edi Rama…

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjet një video-informacion për numrin e turistëve të huaj, që vizituan Shqipërinë.

“MIRËMËNGJES 😀 dhe me këtë videoinformacion mbi rritjen e ndjeshme të vizitorëve e turistëve të huaj në vendin tonë për 8 mujorin e këtij viti, krahasuar me një vit më parë, ju uroj një ditë të mbarë 😊”-shkruan Rama.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of