VIDEO/ Rama: Ja çfarë po ndodh në qendrat urbane nga veriu në jug -Albpress Daily News
Published On: Enj, Kor 12th, 2018

VIDEO/ Rama: Ja çfarë po ndodh në qendrat urbane nga veriu në jug

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke ndarë me miqtë dhe ndjekësit e tij në rrjet videon nga aktivitetet që zhvillohen në qendrat urbane dhe fshatrat nga veriu në jug me festat e traditës, kulinarisë dhe muzikës.

“MIRËMËNGJES 😀 dhe me këto pamje të aktiviteteve të shumta që këto dy muaj kanë gjallëruar qendrat urbane dhe fshatrat nga veriu në jug me festat e traditës, festat e kulinarisë, festat e muzikës duke i dhëne ngjyra fantastike këtij sezoni, ju uroj një ditë të mbarë😊 #smilealbania“- shkruan Rama.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of