VIDEO/ Kështu përgjaket gjyqtari në ndeshjen e futbollit! -Albpress Daily News
Published On: Pre, Gus 10th, 2018

VIDEO/ Kështu përgjaket gjyqtari në ndeshjen e futbollit!

Skenë e shëmtuar në Graz, në ndeshjen e Europa League. Gjyqtari anësor goditet me një shishe në kokë. Në të vërtetë, AEK shënoi fitore me rezultat, por ndeshja pati një skenë të pahijshme dhe të turpshme, një sulm brutal në gjyqtarin anësor.

Në minutën e 77-të të ndeshjes dikush nga publiku e hodhi një shishe në drejtim të gjyqtarit.

Ndeshja u ndërpre fillimisht, por më pas vazhdoi.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of