VIDEO/ Francë-Belgjikë, macja Akiles bën parashikimin... -Albpress Daily News
Published On: Mar, Kor 10th, 2018

VIDEO/ Francë-Belgjikë, macja Akiles bën parashikimin…

Franca dhe Belgjika do të përballen mes tyre në orën 20:00 për një vend në finalen e madhe të Kupës së Botës. Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin e Shën Petërsburg.

Ndeshjen e sotme e ka parashikuar macja Akiles, sipas të cilës fitues i takimit do të jetë ekipi belg.

E njëjta mace ka parashikuar dhe fitoren e Rusisë ndaj Arabisë Saudite dhe fitoren e Iranit ndaj Marokut.

Ajo ka gabuar në parashikimet e fitoreve të Nigerisë ndaj Argjentinës dhe Zvicrës ndaj Suedisë.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of