Video e Ramës acaron ndjekësit/ Ka plas puna, vrasje çdo ditë… -Albpress Daily News
Published On: Sht, Gus 11th, 2018

Video e Ramës acaron ndjekësit/ Ka plas puna, vrasje çdo ditë…

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjet një videoinformacion për ecurinë ekonomike në vend, punësimin dhe bizneset e reja që janë hapur, por duket se kjo nuk është pritur mirë nga ndjekësit e tij.

Ata i kujtojne se e sotmja duhej shpallur zi për 8 viktimat, ndërkohë që dikush tjetër i kujton vrasjet që po shënohen përdite nga veriu në jug të vendit.

“MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë videoinformacion për ecurinë ekonomike, punësimin dhe bizneset e reja në vend, ju uroj një fundjavë të qetë 🌹”- shkruan Rama.

Pas videos kane vershuar komentet.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of