VIDEO/ Berisha i nxjerr gënjeshtrën Ramës: Po mburret me investimet e mia… -Albpress Daily News
Published On: Hën, Kor 9th, 2018

VIDEO/ Berisha i nxjerr gënjeshtrën Ramës: Po mburret me investimet e mia…

Sali Berisha, kryeministër, ka akuzuar Kryeministrin Edi Rama se po fyen edhe më teveqelët me gënjeshtrën e radhës, inaugurimin e fundit që bëri dje në Vlorë.

Berisha theksoi se impiantin e përpunimit të ujërave të zeza në Vlorë e ka ianuguruar ai vetë, në 21 qershor 2013 dhe është një investim prej 17 milionë euro i qeverisë së PD!

Postimi i Berishës

Kur fyen edhe më teveqelët!
Miq, Edvin Kristaq Gënjeshtra ka inauguruar dje impiantin e përpunimit të ujërave të zeza në Vlorë duke e shitur si vepër të qeverisë së tij.

Këtu më poshtë keni inagurimin e këtij impianti nga unë me 21 qershor 2013 si një investim prej 17 milionë euro i qeverisë së PD! Sb

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of