VIDEO/ Basha: Rama ka krijuar grup te posaçem per te mbrojtur familjen Xhafaj -Albpress Daily News
Published On: Mër, Tet 10th, 2018

VIDEO/ Basha: Rama ka krijuar grup te posaçem per te mbrojtur familjen Xhafaj

Kreu i PD, Lulzim Basha ka postuar një video të Kryeministrit Edi Rama, ku ky i fundit deklaron se ka krijuar një grup të posaçëm për të zbuluar të vërtetën e çështjes “Xhafaj”.

Sipas Bashës ky grup është krijuar për të mbrojtur Xhafën duke falsifikuar provat dhe dëshmitarët.

Postimi i Bashës

Grupi i posaçëm që ka krijuar Edi Rama për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj, duke falsifikuar prova e dëshmitarë dhe sulmuar këdo që rrezikon kriminelët.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of