VIDEO/ Air Albania nis fluturimin, ja pasagjeret e pare dhe batutat e Rames -Albpress Daily News
Published On: Sht, Sht 15th, 2018

VIDEO/ Air Albania nis fluturimin, ja pasagjeret e pare dhe batutat e Rames

Air Albania ka nisur fluturimin e pare te proves drejt Stambollit. Pasagjeret e pare ne kete fluturim jane pergjedhur studente te ekselences.

“Jeni kemba me e mbare qe mund te gjendej ne kete vend per kompanine tone te flamurit. Jo me kot na shkoi mendja te ju, jeni kemba me e mbare qe mund te gjenim. Bejme dhe pak metra bashke dhe ju vazhdoni lart, ne vazhdojme te terheqim kemben zvarre ketu ne toke”, u shpreh Rama.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of