Vazhdojnë surprizat...Burri miliarder i Emina Cunmulajt kthen vilën në një vend 'magjik" -Albpress Daily News
Published On: Pre, Mar 30th, 2018

Vazhdojnë surprizat…Burri miliarder i Emina Cunmulajt kthen vilën në një vend ‘magjik”

Shpërndaj
Tags

Festa për ditëlindejn e vajzës dy vjeçare të Emina Cunmulajt nuk ka mabruar ende.
Pas organizimit mbreslënës në oborrin e vilës së tyre në SHBA, Ella Faria ka marrë dhe një surprizë nga babai i saj.

Gjithçka dukej si në përallën ‘Frozen’ dhe tashmë shtëpia e Eminës ishte e mbushur me tollumbace rozë enkas për dy vjetorin e vogëlushes.

“Vajza e babit. E gjitha kjo është për Ellan”- ka shkruar Emina në postimin e saj në Instagram ku tregon se si ishte shndëruar shtëpia e saj në një vend ‘magjik’ nga surpriza e bashkëshortit të saj miliarder për Ellën.

Çifti është në pritje të fëmijës së dytë, por nuk kanë zbuluar ende gjininë e bebit.