Vasili: Ramës, jepini shumë ilaçe, jo argumente... -Albpress Daily News
Published On: Enj, Qer 28th, 2018

Vasili: Ramës, jepini shumë ilaçe, jo argumente…

Pas debatit në seancën e sotme parlamentare, kreu i grupit kuvendor të LSI-së, Petrit Vasili, ka reaguar me një koment në rrjetin social.

“Jepini shume ilaçe dhe jo shume argumenta kryepsikopatit te qeverise. Gabimi i vetëm i opozitës është kryeministrit të çmendur i flet me argumenta në vend se t’i japë ilaçe”, shkruan Vasili.

Komenti i Petrit Vasilit

Negociatat jo vetem nuk u hapen, por u mbyllen me kyç pasi europianet u tmerruan, kur pane dhe njohen te marrin pa sherim, qe qeveris Shqiperine.

Gabimi i vetem i opozites eshte kryeministrit te cmendur i flet me argumenta ne vend se
t’i jape ilace.

Kryeministri ka nevoje per shume ilaçe,bile per aq shume sa per dozen opozita duhet te konsultohet me ndonje veteriner.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of