Published On: Sht, Jan 13th, 2018

Thirrja e Berishës pas tritolit në Shkodër: Përgjigja jonë do jetë…

Shpërndaj
Tags

Në lidhje me atentatin e ndodhur sot në Shkodër, ku pas një shpërthimi me tritol u plagosën 8 persona, reagon edhe ish- kryeministri Sali Berisha. Berisha shkruan se pas Elbasanit dhe Fushë – Krujës, sot radhën e goditjes kriminale e kishte Shkodra, dhe serish bandat e partisë godasin vendin.
Sipas tij një përgjigje për këto raste është duke u ngritur në protesta.