Tag archive for ‘zodiak’
By Gjergji On E martë, Qershor 19th, 2018
0 Comments

Horoskopi 19 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Një kuadër yjor vërtet shumë i mirë për të dashuruarit e kësaj shenje bën që dita të jetë shumë pozitive, që do ta kenë shumë të lehtë të arrijnë objektivat. Erosi i stimuluar nga Hëna More...

By Gjergji On E hënë, Qershor 18th, 2018
0 Comments

Horoskopi 18 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Ata qe jane ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe e mrekullueshme. Beqaret do kene flirte dhe takime me shumice por More...

By Gjergji On E enjte, Qershor 14th, 2018
0 Comments

Horoskopi 14 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Do të dini çfarë të bëni dhe kujt t’i jepni prioritetin e duhur, pavarësisht ndikimit negativ të Marsit në shenjën tuaj. Bëni mirë që të tregoni kujdes për çdo detaj, në mënyrë që të More...

By Gjergji On E mërkurë, Qershor 13th, 2018
0 Comments

Horoskopi 13 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Kjo ditë do ju lejojë që të ndryshoni drastikisht stilin tuaj të jetës, duke e përshtatur sipas nevojave që keni. Yjet ju ftojnë që të keni më shumë kujdes për veten dhe shëndetin tuaj, për More...

By Gjergji On E hënë, Qershor 11th, 2018
0 Comments

Horoskopi 11 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Nuk duhet të ngrini zërin për t’ju dëgjuar të gjithë kur komunikoni me partnerin/en. Jini të qetë dhe të vendosur kur flisni. Beqarët pa u lodhur fare do e gjejnë princin e tyre të kaltër dhe More...

By Gjergji On E shtunë, Qershor 9th, 2018
0 Comments

Horoskopi 9 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Ndonëse mund të jeni shumë autoritar, duhet të dini se edhe të qenit më të ndjeshëm, mund të zbusë shumë kontradikta që mund të keni në punë. Kjo e shtunë favorizon takime interesante. Demi Kjo More...

By Gjergji On E enjte, Qershor 7th, 2018
0 Comments

Horoskopi 7 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Demi Mundohuni të mos përfshiheni në projekte që i njihni shumë pak, për shkak se mund të gjendeni në vështirësi të mëdha. Më mirë përqendrohuni në realizimin e gjithë atyre aktiviteteve, të cilat More...

By Gjergji On E martë, Qershor 5th, 2018
0 Comments

Horoskopi 5 Qershor, Ja Çfarë Parashikojnë Yjet

DASHI Sot duhet të keni një sjellje të mirë me partnerin tuaj. Nëse nuk jeni çift, do të keni njohje interesante. Në aspektin financiar ju mund të realizoni disa investime të rëndësishme. DEMI Sot duhet More...

By Gjergji On E hënë, Qershor 4th, 2018
0 Comments

Horoskopi 4 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Do të kënaqeni me atë që do t’ju ofrojë partneri. Mund të bëni edhe ndonjë kritikë të vogël njëri-tjetrit. Tani është momenti të hidhni pas krahëve të shkuarën dhe është koha për të More...

By Gjergji On E shtunë, Qershor 2nd, 2018
0 Comments

Horoskopi 2 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

DASHI Është mirë të jeni të hapur e i komunikueshëm, por sot duket se nuk do t`ja dilni ta mbani gojën mbyllur për asnjë sekondë. Besojini iniciativës të njeriut të zemrës, do të arrij t`ju bind për More...