Category yjet Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘yjet’
By Albpress News On E shtunë, Shtator 22nd, 2018
0 Comments

Horoskopi 22 shtator 2018, ja shenjat më me fat…

Dashi Mundohuni që në vendin e punës të mos shfaqni anët tuaja negative, pasi në mënyrë të pavullnetshme, mund të shkaktoni keqkuptime. Në dashuri, xhelozia do të jetë thembra e akilit, ndaj bëni kujdes! Demi Temperamenti More...

By Albpress News On E premte, Shtator 21st, 2018
0 Comments

Horoskopi 21 shtator 2018, ja ç´parashikojnë yjet…

Dashi Do të arrini të shtini në dorë një projekt mjaft interesant, i cili do ju lejojë që të qartësoni perspektivat në raport me të ardhmen tuaj. Do të ndiheni spontan dhe të stimuluar në maksimum More...

By Albpress News On E mërkurë, Shtator 19th, 2018
0 Comments

Horoskopi 19 shtator 2018, ja ç´parashikojnë yjet

Dashi Do të ktheheni në qendër të vëmendjes, por vetëm nëse do të tregoheni realisht të bindur për zgjedhjet e ndërmarra gjatë ditëve të fundit, sidomos lidhur me financat dhe marrëveshje të ndryshme. More...

By Albpress News On E hënë, Shtator 17th, 2018
0 Comments

Horoskopi 18 shtator 2018, ja ç´parashikohet për secilën shenjë…

Dashi Në këtë rrugëtim rritjeje, po zbuloni disa anë të panjohura nga vetja juaj, të cilat i keni mbajtur të fshehura kohëve të fundit, prej frikës se mos lëndoheshit. Megjithatë ky është momenti More...

By Albpress News On E diel, Shtator 16th, 2018
0 Comments

Horoskopi 17 shtator 2018, ja ç´parashikojnë yjet

Dashi Çdo gjë do shkoje me se miri sot ne jetën tuaj ne çift. Do ja plotësoni dëshirat njeri-tjetrit dhe do ndiheni si ne ëndërr se bashku. Edhe beqaret do jene te privilegjuar dhe do gjejnë shume shpejt More...

By Albpress News On E shtunë, Shtator 15th, 2018
0 Comments

Horoskopi 16 shtator 2018, ja ç´parashikojnë yjet…

Dashi Një ditë jo fort e mirë dhe me çaste impulsive kjo e diel. Mund të arrini vonë në një takim të rëndësishëm me partnerin/en. Beqarët janë shumë të pasigurt. Dyshimet për hapat që hedhin i More...

By Albpress News On E premte, Shtator 14th, 2018
0 Comments

Horoskopi 14 shtator 2018, ja shenjat më me fat…

Dashi Duhet të jeni të duruar me partnerin/en dhe t’i kushtoni më shumë rëndësi ëndrrave që keni bashkë. Këtë ditë do të keni keqkuptime me të tjerët. Lajme të mira për beqarët. Ata do jenë More...

By Albpress News On E mërkurë, Shtator 12th, 2018
0 Comments

Horoskopi 13 shtator 2018, ja ç´parashikojnë yjet…

Dashi Një ditë jo e mirë për të lindurit e kësaj shenje.Persona të rrezikshëm e hakmarrës ju vijnë përqark. Kujdes pasi mund të gjendeni përballë ndonjë historie të shpikur që mund t’ju bëjë More...

By Albpress News On E martë, Shtator 11th, 2018
0 Comments

Horoskopi 12 shtator 2018, ja ç´parashikojnë yjet…

Dashi Në këtë moment duhet të mundoheni që të rishikoni të gjitha strategjitë tuaja, për shkak se ka disa investime të cilat duhen ndjekur me më shumë kujdes. Ky është një moment i rëndësishëm More...

By Albpress News On E hënë, Shtator 10th, 2018
0 Comments

Horoskopi 11 shtator 2018, ja shenjat më me fat…

Dashi Mos u ndjeni të detyruar që të kënaqni të gjitha kërkesat e kolegëve të punës, pasi ky është një moment i rëndësishëm për të organizuar më së miri prioritetet tuaja. Horoskopi i kësaj të More...