Category vrasje Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘vrasje’
By Albpress News On E premte, Tetor 12th, 2018
0 Comments

Vrasjet në Shqipëri/ Strazimiri: Statistikat e Rilindjes si një varr masiv

Deputeti i PD, Gent Strazimiri, i ka cilësuar qesharake dhe të turpshme statistikat e nxjerra nga Ministria e Brendshme, lidhur me vrasjet në vend. Në raportin e Ministrisë së Brendshme, 8 viktimat e masakrës More...

By Albpress News On E enjte, Tetor 11th, 2018
0 Comments

Vriten punonjesi i Bashkise se Matit, 3 te plagosur…

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Mat, pasi 1 punonjës i bashkisë ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur Policia ka konfirmuar se viktima është punonjës i Bashkisë së Matit, ndërsa More...

By Albpress News On E enjte, Tetor 11th, 2018
0 Comments

Gjenden të vdekura 3 vajza, ja dyshimet e policisë

Tre vajza me origjinë ende të panjohur u gjetën të vdekura, në anën greke të kufirit lumor midis Turqisë dhe Greqisë, raporton Reuters. Trupat e pajetë u gjetën në një fushë nga një kalimtar, në More...

By Albpress News On E martë, Tetor 9th, 2018
0 Comments

Vritet 48-vjeçari, qëllohet me armë zjarri 100 metra larg banesës

Një 48-vjeçar është qëlluar për vdekje me armë zjarri mbrëmjen e sotme në fshatin Shegas në Lushnje. Krimi ka ndodhur rreth 100 metra larg banesës së viktimës, që sipas policisë ishte fermer. NJOFTIMI More...

By Albpress News On E premte, Tetor 5th, 2018
0 Comments

Ngjarja e rëndë në ish-bllok, policia jep detajet: Janë identifikuar autorët e dyshuar…

Policia e Tiranës me anë të një deklaratë për mediat, ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rendë të ndodhur mbrëmjen e djeshme në zonën e ish-Bllokut. Policia bën me dije se ka zbardhur ngjarjen dhe ka More...

By Albpress News On E enjte, Tetor 4th, 2018
0 Comments

Ngjarje e rëndë/ Një i vdekur dhe dy të plagosur në zonën e ish-bllokut

Një shtetas ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur në zonën e ish-bllokut në Tiranë. “Më datë 04.10.2018, rreth orës 21:50, në zonën e “Bllokut” në rrethana ende të paqarta janë More...

By Albpress News On E premte, Shtator 28th, 2018
0 Comments

Dyshimet se vrau gjyshen, arrestohet nipi 21-vjeçar

Një 21-vjeçar u ndalua nga policia me dyshimin se ka vrarë gjyshen e tij. Sipas raportimeve, policia e Durrësit ndaloi nipin 21 vjeç pasi dyshohet se ka goditur me thikë në kokë gjyshen e tij F.Sh. Policia More...

By Albpress News On E shtunë, Shtator 22nd, 2018
0 Comments

VIDEO/ Ja pamjet se si at e bir vrasin fqinjin për koshin e plehrave

“Nuk ke për të ma qëlluar burrin”, dëgjohen fjalët e të fejuarës së viktimës që filmon dy fqinjët, at e bir, të dy me armë në dorë, teksa përplasen për një kosh plehrash te rrugica e përbashkët More...

By Albpress News On E mërkurë, Shtator 19th, 2018
0 Comments

Policia zbardh vrasjen ne Tropoje, identifikon autorin…

Identifikohet autori i vrasjes se 69-vjecarit ne bjeshkën e Doberdolit Tropojë. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në zonën e bjeshkëve në Tropojë. Bariu i identifikuar si T. B, i cili u gjet pa shenja jete, More...

By Albpress News On E diel, Shtator 16th, 2018
0 Comments

Dënohet me vdekje mjeku, pasi e pushuan nga puna vrau 4 persona

Gjykata e Nebraskës dënoi me vdekje një ish-mjek i shpallur fajtor për katër vrasje. Mes viktimave të tij dhe një fëmijë 11 vjeç. I dënuari vrau katër personat në shenjë hakmarrjeje pasi e kishin pushuar More...