Category viktima Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘viktima’
By Albpress News On E enjte, Gusht 16th, 2018
0 Comments

Humbi jetën në urën e Xhenovës, 3 ditë pasi iku nga Shijaku duke i puthur duart gjyshit

Në familjen Marku, (gjyshi nga e ëma) janë hapur dyert e mortit, ku të afërmit e Marjusit presin ngushëllime për humbjen e 22-vjeçarit në mënyrë trragjike. Daja i të riut, mes lotësh tha se Marjusi More...

By Albpress News On E mërkurë, Gusht 15th, 2018
0 Comments

Një tjetër shqiptar humbi jetën në tragjedinë e Genovas/ Emri…

Një tjetër shqiptar rezulton se ka humbur jetën në tragjedinë e Genovas, ku më parë u njoftua humbja e jetës së një 22 vjeçari me origjinë nga Shijaku. Sipas mediave italiane, viktima e dytë shqiptare More...

By Albpress News On E mërkurë, Gusht 15th, 2018
0 Comments

EMRI/ Tragjedia e Genova, mes viktimave edhe nje i ri shqiptar (Foto)

Ne tragjedine e Genova u raportua per dy shqiptare te zhdukur, nderkohe qe sot konfirmohet se mes viktimave eshte njeri prej tyre. Ai eshte nje djale i ri, Marjus Djerri. “Panorama” meson se familja e tij eshte More...

By Albpress News On E martë, Gusht 14th, 2018
0 Comments

Detaje te reja nga tragjedia ne Genova/ Dyshohet se dy te rinj shqiptare kane humbur jeten…

“Dy emigrantë shqiptarë kanë humbur jetën nga shembja e urës në Genova!”. Kështu ka deklaruar në një lidhje telefonike për Fax News shqiptarja Marjeta Musaraj e cila ka qenë dëshmitare në vendngjarje. Ajo More...

By Albpress News On E martë, Gusht 14th, 2018
0 Comments

Serbi, 11 të vdekur dhe 126 raste të reja me ethet e Nilit perëndimor

Deri më sot në Serbi janë raportuar 126 raste të etheve të Nilit Perëndimor, duke përfshirë 11 vdekje, sipas faqes së internetit të Institutit të Shëndetit Publik të Serbisë. Më së shumti raste të More...

By Albpress News On E martë, Gusht 14th, 2018
0 Comments

Aksident në Itali, humb jetën shqiptarja…

Një aksident me vdekjen e një shqiptareje ka ndodhur këtë të hënë, rreth orës 16:00, në Piacenza të Italisë, raportojnë sot mediat lokale. Një makine tip “Ford Fusion” dhe një furgon “Fiat Scudo” More...

By Albpress News On E martë, Gusht 14th, 2018
0 Comments

Tragjedia ne Genova, rritet numri i viktimave

Numri i viktimave nga tragjedia që ndodhi sot në Genoa të Italisë, ku u shemb ura, është rritur. Sipas autoriteteve, deri më tani numri i personave që kanë humbur jetën është 35. Ndërkohë 10 janë More...

By Albpress News On E martë, Gusht 14th, 2018
0 Comments

Mbi 20 të vdekur nga shembja e urës në Itali

Pamje të frikshme vijnë nga Italia. Një urë e lartë, pjesë e autostradës A10 në Genova është shembur pak minuta më parë. Dyshime për viktima. Mbi 20 makina nën rrënoja. Dy persona nxirren të gjallë More...

By Albpress News On E martë, Gusht 14th, 2018
0 Comments

Aksidenti, humb jetën 55-vjeçari/ Drejtuesi i mjetit largohet nga vendingjarjes, por…

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Fier. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në Portëz, ku një person ka humbur jetën. Mësohet se viktima është shtetasi Y.A 55 vjeç, i cili ka ndërruar More...

By Albpress News On E diel, Gusht 12th, 2018
0 Comments

Për 1 muaj vajza mbushte 9 vjeç, por i vdiq para syve. Vëllai i autorit: Nuk mund t’ja falim kurrë

“Ne kurrë nuk do ta falim atë, për diçka të tillë nuk ka falje. Motra ime është shkatërruar, ajo ka humbur një vajzë. Nicole ishte shumë e ëmbël, mbesa ime, e takova të dielën e shkuar, ishte bërë More...