Category temperatura Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘temperatura’
By Albpress News On E shtunë, Shtator 22nd, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit 22 shtator 2018, ja çfarë pritet…

E Shtunë dt 22 Shtator vendi ynë do të mbetet në të njëjtat kushte atmosferike pra me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në mesditë. Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NW) me More...

By Albpress News On E premte, Shtator 21st, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit 21 shtator 2018, ja çfare pritet

E Premte, 21 Shtator, vendi ynë do të mbetet në të njëjtat kushte atmosferike pra me kthjellime dhe shtim të vranësirave deri mesatare në zonën e Ultësirës Perëndimore. Era do të jetë e lehtë me More...

By Albpress News On E enjte, Shtator 20th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit 20 shtator 2018, suprizat vazhdojnë…

E Enjte dt 20 Shtator vendi ynë do të ndikohet nga masa ajri të nxehta të cilat do të sjellin rritje të mëtejshme të temperaturave. Era do të jetë e lehtë me drejtim Perëndim (NW) me shpejtësi 8m/sek More...

By Albpress News On E mërkurë, Shtator 19th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit 19 shtator 2018, rritje temperaturash dhe…

E Mërkurë dt 19 Shtator moti do të mbetet i qëndrueshëm me kthjellime dhe alternime vranësirash në zonat malore. Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8m/sek në bregdet. Valëzimi More...

By Albpress News On E martë, Shtator 18th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit 18 shtator 2018, ja çfarë pritet…

E Martë dt 18 Shtator moti do të jetë fillimisht me kthjellime, gradualisht në mesditë vranësirat do të shtohen deri të dendura përgjatë Ultësirës Perëndimore. Era do të jetë e lehtë me drejtim More...

By Albpress News On E shtunë, Shtator 15th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit 15 shtator 2018, ja çfarë pritet

E Shtunë dt 15 Shtator moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare deri të dendura ku në zonat malore do të ketë rreshje shiu të izoluara. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi More...

By Albpress News On E premte, Shtator 14th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit 14 shtator 2018, nis rënia e temperaturave

E Premte dt 14 Shtator, moti do të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave mesatare në zonën e Ultësirës Perëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. More...

By Albpress News On E enjte, Shtator 13th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit 13 shtator 2018, ja çfarë pritet…

E Enjte dt 13 Shtator vendi ynë do të mbetet me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore në mesditë. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 -10 m/sek me intesitet More...

By Albpress News On E mërkurë, Shtator 12th, 2018
0 Comments

Çmenduritë e motit, ja ç´parashikohet për shtatorin dhe tetorin…

Jemi zyrtarisht në stinën e vjeshtës, por temperaturat vazhdojnë të jenë të larta. Ndërsa koha vazhdon të jetë më e ngrohtë se ajo tipike për muajin Shtator. Në një lidhje direkte në emisionin ‘Rudina’ More...

By Albpress News On E martë, Shtator 11th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit 12 shtator 2018, ja çfarë pritet në mesditë

E Mërkurë dt 12 Shtator vendi ynë do të mbetet me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore në mesditë. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8 -15 m/sek me intesitet More...