Category stadiumi i ri Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘stadiumi i ri’
By Albpress News On E mërkurë, Qershor 13th, 2018
0 Comments

Skandali me stadiumin e ri, arrestohen 9 persona për korrupsion

Planet e Romës për të ndërtuar një stadium të ri, hasin një pengesë të re, pasi këtë të mërkurë, 9 persona janë arrestuar për korrupsion në lidhje me arenën e re që pritet të ndërtohet në kryeqytetin More...

By Albpress News On E premte, Gusht 11th, 2017
0 Comments

FOTOT/ Stadiumi i ri gati brenda 15 muajve, arkitekti italian: Do rivendosim fasadën e Bosios

Ndërtimi i stadiumit “Arena Kombëtare” në kryeqytet po ecën me ritme të shpejta dhe brenda 15 muajsh do të jetë gati të hapë portat për të mirëpritur skuadrat dhe tifozët. “Arena Kombëtare” More...