Category shoferi Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘shoferi’
By Albpress News On E hënë, Gusht 13th, 2018
0 Comments

Aksidenti/ Mjeti del nga rruga, drejtuesi në gjendje të rëndë shëndetësore

Drejtuesi i një mjeti është plagosur rëndë, pas një aksidenti që ndodhi mëngjesin e sotëm ne aksin rrugor Peqin-Elbasan. Sipas policisë, makina ka dalë nga rruga në fshatin Lolaj. Drejtuesi i mjetit More...

By Albpress News On E mërkurë, Korrik 11th, 2018
0 Comments

Shoferi padit Trumpin: Më ka borxh 3.300 orë jashtë orarit

Një njujorkez, i cili për më shumë se dy dekada ka punuar si shofer personal i Donald Trump, pretendon se presidenti aktual i SHBA, përkatësisht një nga kompanitë e tij, i ka borxh atij para të mëdha për More...

By Albpress News On E hënë, Korrik 2nd, 2018
0 Comments

Vdekja e shoferit të Xhafajt/ Familjarët: Nuk kemi vënë re ndonjë shqetësim

Dy ditë pas vetëvrasjes së Shkëlzen Qordjas, grupi hetimor ka marrë në pyetje familjarët e të ndjerit, por edhe personelin e Gardës së Republikës, ku punonte prej Marsit të 2017-s. Sipas dëshmive të More...

By Albpress News On E shtunë, Qershor 30th, 2018
0 Comments

Shoferi i vdekur i Xhafajt, zbulohet lidhja e tij me Ëngjëll Agaçin

Shkëlzen Qordja, shoferi i Fatmir Xhafës i gjetur i vdekur sot në garazhin e makinave të Ministrisë së Brendshme më hërët ka punuar edhe si shofer i Ëngjëll Agaçit, sekretarit të përgjithshëm të More...

By Albpress News On E shtunë, Qershor 30th, 2018
0 Comments

Vdekja e shoferit të ministrit të Brendshëm/ Xhafaj: Jam i shokuar, nuk është dita…

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar në lidhje me vdekjen e shoferit të tij, Shkëlzen Qordja. “Jam i shokuar dhe nuk gjej fjalë të ngushëlloj prindërit dhe gjithë familjen e Shkëlzenit për More...

By Albpress News On E shtunë, Qershor 30th, 2018
0 Comments

Shoferi i ministrit të Brendshëm u gjet i pajetë/ Prokuroria: U vetëvra me 3 plumba

Përmes një deklarate për mediat, Prokuroria e Tiranës bën të ditur detaje mbi ngjarjen e ndodhur paraditen e sotme, ku u gjet pajetë shoferi i ministrit të Brendshëm. Në njoftimin zyrtar, thuhet se  nga More...

By Albpress News On E shtunë, Qershor 30th, 2018
0 Comments

Punonjësi i Gardës i pajetë brenda makinës, dyshohet se është shoferi i Xhafajt

Gjendet i pajetë në një garazh një punonjës i Gardës. Burime per “Panorama” bëjnë me dije se gardisti është gjetur brenda makinës me një plumb në kokë. Nuk ka ende konformim zyrtar, por dyshohet More...

By Albpress News On E hënë, Qershor 4th, 2018
0 Comments

“Ne jemi të lirë”, qyteti e quan hero atë që dogji sportelet e taksës së rrugës…

Banorët po festojnë pasi një sportel ku paguhej nga shoferët taksa e kalimit u dogj nga një zjarrvënës misterioz. Sporteli ndodhej në Urën e Warburton, në Cheshire, dhe besohet të jetë djegur nga një More...