Category sherri Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘sherri’
By Albpress News On E enjte, Tetor 11th, 2018
0 Comments

“Më qëlloi me grushta e shkelma”, Balla tregon sa i ofroi Malltezi si dëmshpërblim

Kreu i Grupit të PS-së, Taulant Balla bëri të ditur sot se gjykata italiane nuk ka pranuar dëmshpërblimin prej 2 mijë eurosh të ofruar nga Jamarber Malltezi, dhëndri i Sali Berishës, për dhunën u ushtrua More...

By Albpress News On E mërkurë, Tetor 10th, 2018
0 Comments

VIDEO/ Nano përplaset me Salianjin: Dhi e zgjebosur, zar…

Analisti Mustafa Nano ka debatuar ashpër me deputetin e PD-së, Ervin Salianji, ku nuk kanë munguar as fyerjet, gjatë emisionit “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu. Mustafa Nano e ka ofenduar deputetin More...

By Albpress News On E enjte, Qershor 21st, 2018
0 Comments

VIDEO/ Aktorët sherr live: Parazit, pa dinjitet, njeri pa karakter…

Në “KafeIN” sot ishte i ftuar aktori Laert Vasili për të diskutuar në lidhje me prishjen e Tatrit Kombëtar, një temë e cila ka shkaktuar shumë debate kohët e fundit, mes qeverisë aktuale dhe aktorëve. Teksa More...

By Albpress News On E premte, Qershor 8th, 2018
0 Comments

VIDEO/ Dy drejtuesit e sindikatës rrihen në emision, ja çfarë ndodhi…

Fiqiri Xibri dhe Kol Nikolla, dy drejtues sindikatash, janë përplasur fizikisht, ndërsa ishin ftuar në një emision në televizionin Scan. Përplasja duket se ka ndodhur disa javë më parë. Nuk dihet arsyeja More...

By Albpress News On E enjte, Gusht 10th, 2017
0 Comments

Flet aktori i “Portokallisë”: Kjo është e vërteta e sherrit në Dhërmi

Një sherr mes të rinjsh ka ndodhur ditën e sotme në Dhërmi. Konflikti është filmuar nga një dëshmitar okular i cili më pas e ka dërguar videon për Konica.al dhe në video dukej edhe aktori i njohur Gazment More...