Category shenjat Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘shenjat’
By Albpress News On E mërkurë, Shtator 19th, 2018
0 Comments

Horoskopi 20 shtator 2018, ja shenjat më me fat…

Dashi Duhet të nisni të zgjeroni horizontet tuaja dhe të zbuloni ndonjë mundësi të re e cila do ju lejojë që të përfshiheni maksimalisht në punë. Do të jeni gjithë vullnet dhe karizmatik, ndaj mos More...

By Albpress News On E martë, Shtator 18th, 2018
0 Comments

5 shenjat më ambicioze të horoskopit që arrijnë majat e suksesit gjithmonë

Njerëzit shpesh përcaktojnë qëllime të ndryshme gjatë gjithë jetës së tyre. Dikush mund të dëshirojë të bëjë një karrierë, të bëhet i pasur, i famshëm, të tjerët të mbushin murin me diploma More...

By Albpress News On E premte, Shtator 14th, 2018
0 Comments

Horoskopi 14 shtator 2018, ja shenjat më me fat…

Dashi Duhet të jeni të duruar me partnerin/en dhe t’i kushtoni më shumë rëndësi ëndrrave që keni bashkë. Këtë ditë do të keni keqkuptime me të tjerët. Lajme të mira për beqarët. Ata do jenë More...

By Albpress News On E martë, Gusht 14th, 2018
0 Comments

Këto shenja trupi ju paralajmëron për kancer të mushkërive

Kanceri i mushkërive është më vdekjeprurësi në mesin e grave dhe burrave. Në shumë raste njerëzit diagnostifikohen me këtë sëmundje për shkak të pirjes së duhanit. Megjithatë, disa njerëz që asnjëherë More...

By Albpress News On E enjte, Gusht 9th, 2018
0 Comments

Lutuni që partneri juaj t’i përkasë njërës prej këtyre 4 shenjave të horoskopit. Nuk tradhtojnë kurrë!

Sipas shenjës së horoskopit, dallohen edhe partnerët që janë më besnikë. Bëhet fjalë për: demin, akrepin, bricjapin dhe peshqit. 1. Demi Kjo shenjë quhet ndryshe, shenja e dashurisë dhe e ndjenjave More...

By Albpress News On E premte, Gusht 3rd, 2018
0 Comments

Këto janë shenjat më egoiste të horoskopit

Egoistë, arrogant dhe mendjemëdhenj, duket se shenjat e mëposhtme të zodiakut nuk njohin përemër tjetër vetor veç “Unë” ! Ndonjëherë, mund të mendoni: e ç’të keqe ka të mendosh për veten para More...

By Albpress News On E enjte, Korrik 12th, 2018
0 Comments

3 shenjat e horoskopit që tradhtojnë partnerin kur dehen

Shenjat e horoskopit mesa duket ndikojnë edhe në mënyrën si reagojnë njerëzit kur janë të dehur. Luani Një luan i dehur ka mundësinë më të mirë për të treguar se është më i miri, ose bosi. Ata More...

By Albpress News On E premte, Qershor 29th, 2018
0 Comments

Këto janë tre shenjat më të dashura të horoskopit!

3 shenjat që e vënë të mirën e të tjerëve mbi interesin e tyre personal: Peshqit Njerëzit e lindur nën shenjën e Peshqve kanë një kënaqësi të madhe kur bëjnë mirë për njerëzit rreth tyre, prandaj More...

By Albpress News On E martë, Qershor 19th, 2018
0 Comments

Sa kohë mbetet droga në trup?

Ky tekst u është dedikuar përdoruesve të cilët janë më shumë se 18 vjeç. Nëse jeni më pak se 18, ju lutemi mos e lexoni. Me gjithë faktin që tashmë gjysma e planetit e ka legalizuar marihuanën, te More...