Category seksi Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘seksi’
By Albpress News On E diel, Gusht 12th, 2018
0 Comments

Kukullat e seksit mbërrijnë edhe në Itali

Kukullat e seksit kanë arritur edhe në Itali. Pas Spanjës, Moskës dhe Parisit, shtëpia e parë me kukulla seksi në Itali është hapur në Torino. Ato janë rreth 1.60m të gjata dhe janë realizuar nga Kompania More...

By Albpress News On E enjte, Korrik 12th, 2018
0 Comments

8 shenjat që provojnë se jeni të varur pas marrëdhënieve seksuale

Është e pamundur të mësohet nëse dikush është i varur nga seksi, pa u këshilluar me një terapist, por ekzistojnë disa shenja paralajmëruese të cilat tregojnë se kur duhet të kërkoni ndihmë. Ekspertët More...

By Albpress News On E hënë, Korrik 9th, 2018
0 Comments

Ndryshimi i vërtetë mes femrave seksi dhe atyre të bukura

Gazetarja amerikane, Lauren Martin, në revistën online “Elite Daily”, ka evidentuar ndryshimet thelbësore mes femrave seksi dhe të bukura, duke na kujtuar rëndësinë e bukurisë natyrale Ka lloje të ndryshme More...

By Albpress News On E enjte, Qershor 28th, 2018
0 Comments

Femrat me vithe të mëdha nuk janë vetëm seksi

Siç duket Kim Kardashiani dhe Beyonce duhet të gëzohen tej mase, pasi që një studim i kryer nga Universiteti i Oksfordit ka zbuluar që femrat me vithe të mëdha janë më të mençura dhe më të shëndetshme. Në More...

By Albpress News On E mërkurë, Gusht 23rd, 2017
0 Comments

Femra më seksi në planet zhvishet 100% nudo. Kujdes nga këto foto erotike!

Kelly Bronk e zgjedhur si femra më ideale për bukurinë dhe linjat trupore gjatë vitit të kaluar, kësaj here është rikthyer në ballinat e tabloidëve komplet e zhveshur. Ajo me këtë gjest ka dashur të More...

By Albpress News On E diel, Gusht 20th, 2017
0 Comments

Ëndrra e të gjithë burrave bëhet realitet, krijohet kukulla e seksit që nxjerr jashtë loje femrat

Kukullat e seksit janë bërë një kërcënim serioz për femrat. Atyre u bërë një modifikim teknologjik, i cili bën që lëkura e kukullave të jetë njësoj si ajo e femrave. E themi këtë sepse “lëkura” More...

By Albpress News On E martë, Gusht 8th, 2017
0 Comments

Femra më seksi në planet rikthehet me poza ‘përvëluese’

Ajo është gjithmonë e gatshme të “godas”. Edhe në pozat e fundit Ashley Graham është dukur spektakolare në një veshje me motive leopardi, shkruan Daily Mail. Supermodelja me madhësi të plotë ka pozuar More...

By Albpress News On E hënë, Gusht 7th, 2017
0 Comments

FOTO+18/Milioneret që harrojnë të depilohen. “Zogu” u del sheshit dhe degjenerohen

Paparazzi nuk lë asnjë rast për tu humbur. Këto femra janë ndër më të famshmet në botë. Por edhe pse janë të bukura, shpesh herë e lënë veten pas dore. Të paktën këto foto ka kapur fotografi. Shikoni More...

By Albpress News On E diel, Gusht 6th, 2017
0 Comments

Ja ku vijnë konkurrentet për të pasmet më seksi në botë (+16)

Ai nisi si një konkurs i zakonshëm në Brazil. Por tashmë Miss BumBum është një fenomen global. Në këtë garë, femrat konkurrojnë për të pasmet më seksi.Sivjet kanë nisur përzgjedhjet për konkursin, More...

By Albpress News On E shtunë, Gusht 5th, 2017
0 Comments

Kjo lloj femre e bën të lumtur një mashkull!

Një studim i ri i kryer nga departamenti i psikologjisë në UNAM, doli në një përfundim i cili i ka habitur të gjithë. Meshkujt që janë martuar me femrat e mbushura, pra jo elegante janë 10 herë më të More...