Category seks Archives - Page 2 of 3 -Albpress Daily News
Tag archive for ‘seks’
By Albpress News On E hënë, Gusht 14th, 2017
0 Comments

‘Katërshe’: Candyman poston gruan e zhveshur me dy dashnoret (Foto+16)

Një nga pasanikët e Australisë, i quajtur Travers Beynon synon të rivalizojë me Dan Bilzerian. I njohur me nofkën “Candyman” ai poston vazhdimisht foto nga jeta e tij e shfrenuar. Këtë herë ai e ka More...

By Albpress News On E hënë, Gusht 14th, 2017
0 Comments

Pas 6 vitesh martesë burri më tradhtoi me punëtoren, por seksi i çmendur më…

Një grua 35-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun”, historinë e saj me bashkëshortin, me të cilin ka tre djem. Ajo ka treguar se burri e ka lënë për një punëtore, por ajo vazhdon të takohet me të për More...

By Albpress News On E diel, Gusht 13th, 2017
0 Comments

Seks në ëndërr? Ja kuptimet për të gjithë partnerët e paligjshëm

Je zgjuar ndonjëherë konfuze për ëndrrën seksuale që ke parë gjatë natës? Para se të dalësh në përfundime, të tipit ishte një shenjë që duhet të divorcohesh ose që i dashuri po flirton me një More...

By Albpress News On E premte, Gusht 11th, 2017
0 Comments

Koha e duhur brenda ditës për të bërë seks

Nëse keni kryer marrëdhënie seksuale në 07:30 të mëngjesit, atëherë keni bërë gjënë e duhur. Sipas një studimi të kryer me një mijë njerëz të shëndetshëm dhe aktiv, del se dita më së miri mund More...

By Albpress News On E mërkurë, Gusht 9th, 2017
0 Comments

‘Penisi i tij ishte brenda anakondës femër, mezi e shqitëm’, vdes 22-vjeçari manjak, po bënte seks me gjarprin

Një djalë 22-vjeçar nga Florida u gjet i vdekur pasi kreu një akt seksual me një gjarpër tip anakonda. Iu deshën shumë orë autoriteteve të policisë që të shkëputnin gjarprin e madh nga trupi i viktimës More...

By Albpress News On E martë, Gusht 8th, 2017
0 Comments

FOTO+18/Doni të prenotoni? Ja çfarë bëhet brenda kroçierës së orgjive

Nëse keni ëndërruar një udhëtim nudo në një kroçierë, tani e keni një mundësi. Çdo vit ‘Couples Cruise” udhëton nga Los Angeles duke nisur nga 3 tetori në drejtim të Meksikës. Bëhet fjalë për More...

By Albpress News On E martë, Gusht 8th, 2017
0 Comments

Koha mesatare e zgjatjes së seksit: Dallimi midis femrave do t’ju befasojë!

Më të kënaqura seksualisht janë danezet, të cilat kanë thënë që në seks kënaqen 44 minuta. Besoni apo jo, femrat e pjesëve të ndryshme të botës përjetojnë dallime të mëdha kur është fjala për More...

By Albpress News On E martë, Gusht 8th, 2017
0 Comments

Çfarë duhet të dimë për praktikën më të re seksuale që është e paligjshme?!

Quhet stealthing dhe çdo ditë e më shumë po dëgjohet të shkruhet e flitet për fenomenin e panjohur më parë. Në këtë rast, po u themi që në fillim, nuk bëhet fjalë për ndonjë trend prej të cilit More...

By Albpress News On E shtunë, Gusht 5th, 2017
0 Comments

Rrëfehet babai i tre fëmijëve: E lashë gruan për kolegen, por u shokova pasi ajo…

Një burrë 45-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun” historinë e tij të tradhtisë me një kolege të punës. Ai ka treguar se e ka tradhtuar gruan e tij të bukur, pasi e dashura i kishte premtuar që do ta More...

By Albpress News On E shtunë, Gusht 5th, 2017
0 Comments

Ja çfarë ndodh kur bëni shumë seks

Ndoshta jeni në një marrëdhënie krejt të re ose sapo keni bërë një udhëtim me partnerin ose po takoheni pas shumë kohësh. Pavarësisht arsyes, nëse ju bëni shumë seks mund të ketë një efekt anësor: More...