Tag archive for ‘seks’
By Gjergji On E mërkurë, Gusht 23rd, 2017
0 Comments

Rrëfehet 30 vjeçari: Jetoj në shtëpinë e shokut dhe bëj seks me gruan e tij, por…

Një djalë 30 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se bën seks me gruan e shokut të tij më të ngushtë, në shtëpinë e të cilit dhe jeton. Djali thotë se ajo e do seksin me të por që i duket vetëm argëtim, More...

By Gjergji On E mërkurë, Gusht 16th, 2017
0 Comments

Shokon 19-vjeçarja: Kam bërë seks magjik me kunatin, por ai më shantazhon me…

Një vajzë 19-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun” historinë e saj erotike me të vëllain e të dashurit të saj. Ajo ka thënë se ka bërë seks me vëllain e të dashurit për të qenë e dëshiruar, por More...

By Gjergji On E hënë, Gusht 14th, 2017
0 Comments

‘Katërshe’: Candyman poston gruan e zhveshur me dy dashnoret (Foto+16)

Një nga pasanikët e Australisë, i quajtur Travers Beynon synon të rivalizojë me Dan Bilzerian. I njohur me nofkën “Candyman” ai poston vazhdimisht foto nga jeta e tij e shfrenuar. Këtë herë ai e ka More...

By Gjergji On E hënë, Gusht 14th, 2017
0 Comments

Pas 6 vitesh martesë burri më tradhtoi me punëtoren, por seksi i çmendur më…

Një grua 35-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun”, historinë e saj me bashkëshortin, me të cilin ka tre djem. Ajo ka treguar se burri e ka lënë për një punëtore, por ajo vazhdon të takohet me të për More...

By Gjergji On E diel, Gusht 13th, 2017
0 Comments

Seks në ëndërr? Ja kuptimet për të gjithë partnerët e paligjshëm

Je zgjuar ndonjëherë konfuze për ëndrrën seksuale që ke parë gjatë natës? Para se të dalësh në përfundime, të tipit ishte një shenjë që duhet të divorcohesh ose që i dashuri po flirton me një More...

By Gjergji On E premte, Gusht 11th, 2017
0 Comments

Koha e duhur brenda ditës për të bërë seks

Nëse keni kryer marrëdhënie seksuale në 07:30 të mëngjesit, atëherë keni bërë gjënë e duhur. Sipas një studimi të kryer me një mijë njerëz të shëndetshëm dhe aktiv, del se dita më së miri mund More...

By Gjergji On E mërkurë, Gusht 9th, 2017
0 Comments

‘Penisi i tij ishte brenda anakondës femër, mezi e shqitëm’, vdes 22-vjeçari manjak, po bënte seks me gjarprin

Një djalë 22-vjeçar nga Florida u gjet i vdekur pasi kreu një akt seksual me një gjarpër tip anakonda. Iu deshën shumë orë autoriteteve të policisë që të shkëputnin gjarprin e madh nga trupi i viktimës More...

By Gjergji On E martë, Gusht 8th, 2017
0 Comments

FOTO+18/Doni të prenotoni? Ja çfarë bëhet brenda kroçierës së orgjive

Nëse keni ëndërruar një udhëtim nudo në një kroçierë, tani e keni një mundësi. Çdo vit ‘Couples Cruise” udhëton nga Los Angeles duke nisur nga 3 tetori në drejtim të Meksikës. Bëhet fjalë për More...

By Gjergji On E martë, Gusht 8th, 2017
0 Comments

Koha mesatare e zgjatjes së seksit: Dallimi midis femrave do t’ju befasojë!

Më të kënaqura seksualisht janë danezet, të cilat kanë thënë që në seks kënaqen 44 minuta. Besoni apo jo, femrat e pjesëve të ndryshme të botës përjetojnë dallime të mëdha kur është fjala për More...

By Gjergji On E martë, Gusht 8th, 2017
0 Comments

Çfarë duhet të dimë për praktikën më të re seksuale që është e paligjshme?!

Quhet stealthing dhe çdo ditë e më shumë po dëgjohet të shkruhet e flitet për fenomenin e panjohur më parë. Në këtë rast, po u themi që në fillim, nuk bëhet fjalë për ndonjë trend prej të cilit More...