Category seks Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘seks’
By Albpress News On E enjte, Gusht 9th, 2018
0 Comments

Qeshni me lot! Ja sa zgjat seksi me një femër të virgjër

Shkurtimisht po ju bëjmë me dije se me një femër që “vishet” nga virgjëria, do ju duhet kohë ta bindni. Ndërsa me një femër që ka përvojë, do ju duhet kohë të merrni veten. Ja si do ju ngjante More...

By Albpress News On E mërkurë, Gusht 8th, 2018
0 Comments

Rrëfehet prostituta: Ja sa zgjat seksi me një djalë të ‘njomë’

Punonjësja e seksit Sarah Greenmore ka folur për atë që ndodh brenda dyerve të një shtëpie publike. Sarah është nga Nevada, SHBA dhe duke folur për klientët e saj atje, ka pranuar se ka shkuar edhe me More...

By Albpress News On E diel, Gusht 5th, 2018
0 Comments

Dëshmitë e kënaqësive/ Etja për seks në diktaturë dhe “shoqet” e turnit të natës (FOTOT)

Kur Amerikanët mendojnë për komunizmin në Evropën Lindore, ata kujtojnë kufizimet e udhëtimit, peizazhet e zymta të betonit gri, burrat dhe gratë e mjera që vuanin në rradhët e gjata për të bërë More...

By Albpress News On E shtunë, Korrik 21st, 2018
0 Comments

Kryen seks para martesës, çifti goditet publikisht

Një burrë dhe një grua janë fshikulluar publikisht me kamxhik në Indonezi pasi kryen marrëdhënie seksuale para se të martoheshin. Çifti doli në mes të turmës në qytetin e Jantho para se të ulej në More...

By Albpress News On E martë, Korrik 10th, 2018
0 Comments

Rrëfehet prostituta: Ja ku gabojnë meshkujt në seks

Secili mashkull mendon se në krevat është më i miri, por duhet ta pranojnë që bëjnë gabime të caktuara në momente intime. Kryesisht meshkujt fajësohen për ndërlikimet që kanë gjatë aktit dhe mos More...

By Albpress News On E mërkurë, Korrik 4th, 2018
0 Comments

Mendoni gjithë kohës për seks? A është normale kjo? Ja pse ndodh

Hulumtimet tregojne se meshkujt mendojnë rreth seksin më shumë se femrat dhe kjo ndodh për shkak të disa neuroneve të caktuara në trurin e tyre. Por kush është limiti? E kjo gjë iu ndodh edhe krimbave, More...

By Albpress News On E diel, Korrik 1st, 2018
0 Comments

Ligji i rrallë në Suedi, kërkohet miratim i posaçëm para një marrëdhënie seksuale!

A po bëhet marrëdhënia seksuale në Suedi më e komplikuar, më ligjore, apo më e sigurt? Varet se kë po pyesni pasi vendi ka menduar një ligj të ri që hyn në fuqi sot. I menduar që të garantojë se të More...

By Albpress News On E diel, Korrik 1st, 2018
0 Comments

Provojeni këtë pije dhe do të jeni të papërmbajtshëm në seks gjatë gjithë natës

Shpesh herë marrëdhëniet seksuale janë ato që përkufizojnë një marrëdhënie në tërësi. Çdokush ka një epsh seksual të ndryshëm. Epshi juaj seksual gjithashtu mund të ndryshojë nga një ditë në More...

By Albpress News On E mërkurë, Gusht 23rd, 2017
0 Comments

Rrëfehet 30 vjeçari: Jetoj në shtëpinë e shokut dhe bëj seks me gruan e tij, por…

Një djalë 30 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se bën seks me gruan e shokut të tij më të ngushtë, në shtëpinë e të cilit dhe jeton. Djali thotë se ajo e do seksin me të por që i duket vetëm argëtim, More...

By Albpress News On E mërkurë, Gusht 16th, 2017
0 Comments

Shokon 19-vjeçarja: Kam bërë seks magjik me kunatin, por ai më shantazhon me…

Një vajzë 19-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun” historinë e saj erotike me të vëllain e të dashurit të saj. Ajo ka thënë se ka bërë seks me vëllain e të dashurit për të qenë e dëshiruar, por More...