Category salianji Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘salianji’
By Albpress News On E hënë, Gusht 13th, 2018
0 Comments

Salianji akuzon Qeverinë: Po godet fermerët për të mbështetur bizneset e veta

Deputeti demokrat, Ervin Salianji akuzoi qeverinë se me aktet e saj po godet fermerët, duke i detyruar ata ti hedhin prodhimet në kanal. Gjatë një takimi me fermeët e Korçës, Salianji u shpreh se “Qeveria More...

By Albpress News On E diel, Korrik 8th, 2018
0 Comments

VIDEO/ Salianji: Pronari i “Fusha shpk”,  ja lidhjet me prokurorin dhe …

Pas miratimit nga Kuvendi me votat e PS-së të ligjit për Teatrin, i cili i hap rrugën shembjes së godinës aktuale dhe ndërtimit të një godine të re, por edhe të disa kullave, Partia Demokratike ka nisur More...

By Albpress News On E shtunë, Qershor 30th, 2018
0 Comments

Shoferi i pajetë me një plumb në kokë/ Salianji: I pari që duhet të hetohet është Xhafaj

Mëngjesin e sotëm u gjet i pajetë me një plumb në kokë, në makinën e tij, brenda territorit të Gardës së Republikës, shoferi i ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Ngjarja e rëndë shkaktoi një More...

By Albpress News On E enjte, Qershor 28th, 2018
0 Comments

FOTO/ Deputeti i PD ironizon, shkon në Kuvend me Toyota Yaris dhe…

Deputeti Ervin Salianji ka zgjedhur të shkojë në Kuvend me një Toyota Yaris, marka e makinës që u kap në portin e Durrësit, pak ditë më parë me mbi 3 milionë euro. Partia Demokratike akuzoi drejtues More...

By Albpress News On E diel, Qershor 24th, 2018
0 Comments

Eurot e kapura në Durrës/ Deputeti: Sasia arrin në 200 kg…

Deputeti i PD, Ervin Salianji ka reaguar në lidhje me kapjen në Portin e Durrësit të një sasie prej 4-5 milionë euro. Në një postim në rrjet, Salianji shkruan se sasia që është kapur shkon në 200 kilogram. Komenti More...

By Albpress News On E mërkurë, Qershor 13th, 2018
0 Comments

Salianji: Rama ndan milionat e konçensioneve, shqiptarëve iu pijnë gjakun

Depuetit i PD, Ervin Salianji vizitoi familjet e dy prej kuksianëve të protestës të cilët mbahen ende në burg, Vasil Laçi dhe Isuf Gashi. Babai i Isuf Gashit tregon se për çdo vizitë në Tirane tek djali More...

By Albpress News On E martë, Qershor 12th, 2018
0 Comments

Busti i Havzi Nelës në Kukës/ Salianji: Ishte disident, njeri me mendim të qartë

Në Kukës u vendos sot busti i poetit Havzi Nela, në një ceremoni ku ishin të pranishëm vecc Kryebashkiakut Bashkim Shehu dhe Prefektit, edhe deputetë të PD-së. Ervin Salianji me anë të një postimi në More...

By Albpress News On E hënë, Maj 21st, 2018
0 Comments

Audio-përgjimi i Xhafajt/ “Me 10 kg mos hajde, unë flas 100 e sipër”, Salianji zbardh…

Deputeti demokrat Ervin Salianji ishte sot në Prokurori për të dhënë shpjegime lidhur me audio-përgjimin tashmë të publikuar ku shfaqet Agron Xhafaj, vëllai i ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, në More...