Tag archive for ‘salianji’
By Gjergji On E mërkurë, Qershor 13th, 2018
0 Comments

Salianji: Rama ndan milionat e konçensioneve, shqiptarëve iu pijnë gjakun

Depuetit i PD, Ervin Salianji vizitoi familjet e dy prej kuksianëve të protestës të cilët mbahen ende në burg, Vasil Laçi dhe Isuf Gashi. Babai i Isuf Gashit tregon se për çdo vizitë në Tirane tek djali More...

By Gjergji On E martë, Qershor 12th, 2018
0 Comments

Busti i Havzi Nelës në Kukës/ Salianji: Ishte disident, njeri me mendim të qartë

Në Kukës u vendos sot busti i poetit Havzi Nela, në një ceremoni ku ishin të pranishëm vecc Kryebashkiakut Bashkim Shehu dhe Prefektit, edhe deputetë të PD-së. Ervin Salianji me anë të një postimi në More...

By Gjergji On E hënë, Maj 21st, 2018
0 Comments

Audio-përgjimi i Xhafajt/ “Me 10 kg mos hajde, unë flas 100 e sipër”, Salianji zbardh…

Deputeti demokrat Ervin Salianji ishte sot në Prokurori për të dhënë shpjegime lidhur me audio-përgjimin tashmë të publikuar ku shfaqet Agron Xhafaj, vëllai i ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, në More...