Category pushime Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘pushime’
By Albpress News On E enjte, Shtator 6th, 2018
0 Comments

6 arsyet pse duhet të zgjidhni shtatorin për pushime

Më poshtë i keni gjashtë arsyet pse duhet ta zgjidhni këtë muaj për pushime. Çmimet më të lira Këtë e dinë të gjithë. Sapo vjeshta troket zyrtarisht, çmimet në vendet turistike nuk janë më “të More...

By Albpress News On E diel, Shtator 2nd, 2018
0 Comments

Pas pushimeve të gushtit, ja prokurori i parë që kalon në sitën e vetting

Pas pushimeve të gushtit, procesi i rivlerësimit të gjyqtarëve dhe prokurorëve do të rinisë në shtator. Kështu, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka njoftuar se më datën gjashtë shtator, përballë More...

By Albpress News On E mërkurë, Gusht 29th, 2018
0 Comments

Tahiri vazhdon pushimet dhe përcjell një mesazh të ri: Kanë rënë çatitë, por mbahen…

Ish-ministri brendshëm, Saimir Tahiri, vijon pushimet, ndërsa së fundmi është ndalur në vendlindjen e tij, Tepelenë. Ditën e sotme në ‘Insta Story’, ish-ministri i brendshëm ka publikuar një foto More...

By Albpress News On E hënë, Gusht 27th, 2018
0 Comments

Vëllai i deputetit bie pre e mashtrimit për pushime përrallore…

Valentin Quni, vëllai i deputetit të LDK-së në Kuvendin e Kosovës Anton Quni, është njëri nga viktimat e kompanisë mashtruese nga Gjilani. Ky dhe plot qytetarë të tjerë kanë paguar aranzhime me çmime More...

By Albpress News On E shtunë, Gusht 18th, 2018
0 Comments

VIDEO/ Tahiri poston pamjet nga pushimet: DT ia doli në zhytjen e parë…

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, përmes një postimi në rrjet tregon se po bën pushimet me familjen e tij, ndërsa ka ndarë me ndjekësit e tij, një video ku shfaqet bashkë me djalin, Drinin. Ai More...

By Albpress News On E shtunë, Gusht 18th, 2018
0 Comments

Meta si Rama, poston urime fundjavash në rrjet/ Ja ku po i kalon pushimet Presidenti

Presidenti Ilir Meta ka postuar në rrjet një mesazh urimi për fundjavën duke shprëndarë disa foto nga pushimet e tij familjare në Kosovë. “Mirëmëngjes të dashur miq! Duke ju uruar një fundjave More...

By Albpress News On E enjte, Gusht 16th, 2018
0 Comments

VIDEO/ Vizitat misterioze të helikopterit pranë vilës ku po pushon Rama…

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin me video rreth vizitave të përditshme të një helikopteri në vilën ku po qëndron kreu i qeverisë. Referuar qytetarit dixhital, Berisha shkruan se këto More...

By Albpress News On E mërkurë, Gusht 15th, 2018
0 Comments

Jeni në pushimet e para si çift? Ja 10 rregullat e arta që duhet të dini

Ky është viti i parë që bëni pushime së bashku? Nëse po, atëhere duhet të keni parasysh disa këshilla për të kaluar pushimet ideale me partnerin tuaj. 1.Fillo të zgjedhësh Është e ndaluar t’i delegosh More...

By Albpress News On E premte, Gusht 10th, 2018
0 Comments

VIDEO+FOTOT/ Pushimet me gruan, Haradinaj shijon jugun e Shqipërisë

Kryeministri kosovar Ramush Haradinaj ndodhet prej disa ditësh në qytetin bregdetar të Vlorës ku duket se ka gjetur kohën të bëjë gjithçka: Takime të rëndësishme politike, përgjigje për presidentin More...

By Albpress News On E enjte, Gusht 9th, 2018
0 Comments

Çfarë të vizitoni gjatë pushimeve verore në Shqipëri

Shumë miq sa herë vijnë nga vendet ku jetojnë, nuk duan thjesht disa ditë relaksi buzë detit, por edhe të njohin historinë e vendit të tyre. Ata duan t’i shndërrojnë në një aventurë të vërtetë More...