Category policia Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘policia’
By Albpress News On E martë, Gusht 14th, 2018
0 Comments

Eksploziv dhe breshëri banesës/ Policia gjen “Fuoristradën” e djegur, brenda kishte…

Pas mesnate nje sasi lende plasese ka shperthyer ne oborrin e baneses, nderkohe qe ndaj saj eshte qelluar edhe me bresheri arme. Policia ben me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Bulevardi Blu”, në Kamëz, More...

By Albpress News On E martë, Gusht 14th, 2018
0 Comments

Lende plasese dhe bresheri armesh, terror pas mesnate ne Kamez…

Tmerr per nje familje ne Kamez. Pas mesnate nje sasi lende plasese ka shperthyer ne oborrin e baneses, nderkohe qe ndaj saj eshte qelluar edhe me bresheri arme. Policia ben me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën More...

By Albpress News On E hënë, Gusht 13th, 2018
0 Comments

Drejtori i Policisë Rrugore apel shoferëve të kamionëve: Respektoni urdhrin e kufizimit të lëvizjes

Mithat Tola, Drejtor i Policisë Rrugore ka informuar lidhur me aksionet e policisë rrugore së fundmi. Gjatë fjalës së tij, Tola u ka bërë një apel drejtuesve të kamionëve: “Shërbimi i Policisë Rrugore More...

By Albpress News On E diel, Gusht 12th, 2018
0 Comments

Gjendet vajza gjermane që u denoncua e zhdukur në Pogradec

12 vjeçarja gjermane, e cila u denoncua e humbur nga familjarët e saj në Komisariatin e Pogradecit, është gjetur, njofton policia. Florentina Meyer, është kthyer pranë familjes nga policia e Pogradecit. More...

By Albpress News On E diel, Gusht 12th, 2018
0 Comments

FOTO/ Policia: Kush e ka pare kete vajze te njoftoje menjehere ne numrat…

Një vajzë 12 vjeçare gjermane ka humbur në Pogradec. Siç njofton policia, denoncimi është bërë gjatë ditës së sotme nga 37-vjeçari me inicialet V. C., i cili ka thënë se ka humbur Florentina Meyer, More...

By Albpress News On E shtunë, Gusht 11th, 2018
0 Comments

Gjendet trupi i pajetë i burrit që u hodh në lumë, dyshimet pse ndodhi ngjarja

Gjendet trupi i pajetë i 57-vjeçarit i cili dy ditë më parë dyshohet se është vetë hedhur nga ura e fshatit Rapckë në lumin Vjosë, në Përmet. “Në lidhje me ngjarjen e ndodhur datë 09.08.2018 ku More...

By Albpress News On E shtunë, Gusht 11th, 2018
0 Comments

Masakra e Selenicës/ Policia jep detaje: Ja pse autori e kreu krimin…

Policia e Vlorës ka dhënë një informacion lidhur me masakrën e ndodhur një ditë më parë në Selenicë, ku mbetën të vrarë 8 persona, nga dy familje, por i njëjti fis. Pak orë pas arrestimit të autorit More...

By Albpress News On E shtunë, Gusht 11th, 2018
0 Comments

Ja se ç´tha para policisë autori i masakrës së Selenicës: Nuk mbaj mend, isha…

Kam qenë i pirë, nuk mbaj mend se çfarë kam bërë. Këto mësohet se kanë qenë fjalët e thëna nga autori i dyshuar i masakrës në Selenicë, 24-vjeçari, që u kap mes kallamishteve, pasi kishte vrarë More...

By Albpress News On E shtunë, Gusht 11th, 2018
0 Comments

Ja çfarë i tha policisë autori i masakrës së Selenicës në momentin e arrestimit

Policia arrestoi autorin e dyshuar të masakrës së Selenicës pas disa orë kërkimesh. Sikundër raportohet 24-vjeçari u kap teksa po dilte nga një shkurre ku qëndronte i fshehur, jo shumë larg vendit ku More...

By Albpress News On E shtunë, Gusht 11th, 2018
0 Comments

FOTO/ Arrestohet autori i masakres ne Selenice…

Policia arrestoi pas shume oresh kerkimi autorin e masakres me 8 te vrare ne Selenice. Mbi 100 punonjës policie ishin në terren për të vënë në pranga autorin e dyshuar të vrasjes së 8-fishtë në Resulajt More...