Category plagosje Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘plagosje’
By Albpress News On E hënë, Tetor 8th, 2018
0 Comments

Dy të plagosur në Cërrik, policia identifikon autorët…

Dy shtetas u plagosën pasditen e sotme në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Yllit” në Cërrik, ndërsa policia identifikon në kohë reale autorin e ngjarjes. Më datë 08.10.2018 , rreth orës 18:00, More...

By Albpress News On E premte, Tetor 5th, 2018
0 Comments

Ngjarja e rëndë në ish-bllok, policia jep detajet: Janë identifikuar autorët e dyshuar…

Policia e Tiranës me anë të një deklaratë për mediat, ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rendë të ndodhur mbrëmjen e djeshme në zonën e ish-Bllokut. Policia bën me dije se ka zbardhur ngjarjen dhe ka More...

By Albpress News On E enjte, Tetor 4th, 2018
0 Comments

Ngjarje e rëndë/ Një i vdekur dhe dy të plagosur në zonën e ish-bllokut

Një shtetas ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur në zonën e ish-bllokut në Tiranë. “Më datë 04.10.2018, rreth orës 21:50, në zonën e “Bllokut” në rrethana ende të paqarta janë More...

By Albpress News On E martë, Tetor 2nd, 2018
0 Comments

Mbërrin në spital i plagosur, ja dyshimet e policisë për 56-vjeçarin

Një 56-vjeçar, banues në fshatin Kuç të Vlorës, ka mberritur ne spital i plagosur me armë gjahu.Sipas një informacioni paraprak të policisë, dyshohet se ky shtetas është vëtëplagosur me çifte në More...

By Albpress News On E shtunë, Shtator 29th, 2018
0 Comments

Përplasje me armë në Shkup, ka viktima dhe të plagosur

Një person raportohet se ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur, si pasojë e përplasjeve me armë zjarri në Shkup. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ruzveltova”, në afërsi të Prokurorisë Speciale More...

By Albpress News On E hënë, Shtator 17th, 2018
0 Comments

Plagoset vëllai i deputetit, ja ç´thotë policia…

Vëllai i deputetit të Kuvendit të Kosovës Rrahim Pacolli, Osman Pacolli, është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e djeshme. Mediat lokale, raportuan se i plagosuri ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia More...

By Albpress News On E hënë, Shtator 17th, 2018
0 Comments

Tre të plagosur në Kurbin, policia jep detaje mbi ngjarjen

Tre persona janë plagosur pasditen e sotme me armë zjarri në Laç. Nga informacionet paraprake mësohet se tre të plagosurit janë nisur në spitalin e Traumës në Tiranë, ndërsa është arrestuar një shtetas. “Sot, More...

By Albpress News On E diel, Shtator 16th, 2018
0 Comments

Të shtëna me armë në Bruksel, dy të plagosur

Dy persona kanë mbetur të plagosur nga disa të shtëna me armë mëngjesin e së dielës në Bruksel. Të shtënat u regjistruan rreth orës 09:39 pranë një lokali në rrugën Croix de Fer. Njëri nga të plagosurit More...

By Albpress News On E premte, Shtator 14th, 2018
0 Comments

Operacioni i RENEA, policia jep detaje: Ja si u plagos 77-vjeçari

Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me operacionin e zhvilluar në një fshat të Lushnjes, ku mbeti i plagosur një person gjatë operacionit të RENEA, që synonte arrestimin e dy personave me preçedentë te More...

By Albpress News On E hënë, Shtator 10th, 2018
0 Comments

FOTO+VIDEO/ Sulm me thike ne Paris, 7 te plagosur…

Shtatë persona janë plagosur, katër prej tyre ne rrezik per jeten, kur nje person ne mes te Parisit i sulmoi me thike. Mediat raportojne se sulmuesi, që pretendohet të jetë me kombësi afgane, është arrestuar More...