Category persona Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘persona’
By Albpress News On E mërkurë, Gusht 29th, 2018
0 Comments

Çfarë po ndodh, dy vetëvrasje në Tiranë brenda një dite…

Dy persona i kanë dhënë fund jetës në Tiranë. Sipas policisë, një grua është hedhur nga pallati, ndërsa një burrë është gjetur i vetëvarur. Nga ana e Policisë po punohet për sqarimin e rrethanave More...

By Albpress News On E martë, Gusht 14th, 2018
0 Comments

Vetehelmohen 4 persona, humb jeten 15 vjeçarja

Dy femra dhe dy meshkuj kanë tentuar vetëvrasje, duke u vetëhelmuar. Sipas burimeve zyrtare të Policisë, mësohet se ngjarjet kanë ndodhur në Fier, Elbasan, Pukë dhe Lezhë. Ndërsa për tre “madhorët”, More...

By Albpress News On E premte, Gusht 10th, 2018
0 Comments

A është e mundur që dy persona të shikojnë të njëjtën ëndërr? Përgjigja do ju lërë pa fjalë

Nëse dy njerëz mund ta ëndërrojnë të njëjtën ëndërr, a do të thotë kjo që ëndrrat të kapërcejnë mendimet individuale të secilit individ? Hulumtimet në temën e ëndrrave është i pranishëm në More...

By Albpress News On E premte, Gusht 3rd, 2018
0 Comments

Sekretet që fshehin shenjat e horoskopit

Çdo shenjë horoskopi ka sekretin e tmerrshëm të cilin përpiqet ta fshehë apo ta mbulojë, në mënyrë që njerëzit të mendojnë që janë persona më të mirë seç vërtet janë. Dashi Sekreti juaj më More...