Category pastrimi parave Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘pastrimi parave’
By Albpress News On E enjte, Tetor 11th, 2018
0 Comments

Pastrimi i parave ne Shqiperi/ Tabaku: Ja fushat kryesore sipas Indeksit te Bazelit

Deputetja e PD-se, Jorida Tabaku, reagoi pas publikimit të të dhënave nga Indeksi i Baselit, që i kushton vemendje pastrimit te parave në Shqipëri! “Ndërsa qeveria dhe mazhoranca akuzojnë në kor opozitën More...