Category parashikimi Archives - Page 2 of 21 -Albpress Daily News
Tag archive for ‘parashikimi’
By Albpress News On E shtunë, Shtator 15th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit 15 shtator 2018, ja çfarë pritet

E Shtunë dt 15 Shtator moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare deri të dendura ku në zonat malore do të ketë rreshje shiu të izoluara. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi More...

By Albpress News On E premte, Shtator 14th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit 14 shtator 2018, nis rënia e temperaturave

E Premte dt 14 Shtator, moti do të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave mesatare në zonën e Ultësirës Perëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. More...

By Albpress News On E enjte, Shtator 13th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit 13 shtator 2018, ja çfarë pritet…

E Enjte dt 13 Shtator vendi ynë do të mbetet me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore në mesditë. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 -10 m/sek me intesitet More...

By Albpress News On E mërkurë, Shtator 12th, 2018
0 Comments

Horoskopi 13 shtator 2018, ja ç´parashikojnë yjet…

Dashi Një ditë jo e mirë për të lindurit e kësaj shenje.Persona të rrezikshëm e hakmarrës ju vijnë përqark. Kujdes pasi mund të gjendeni përballë ndonjë historie të shpikur që mund t’ju bëjë More...

By Albpress News On E mërkurë, Shtator 12th, 2018
0 Comments

Çmenduritë e motit, ja ç´parashikohet për shtatorin dhe tetorin…

Jemi zyrtarisht në stinën e vjeshtës, por temperaturat vazhdojnë të jenë të larta. Ndërsa koha vazhdon të jetë më e ngrohtë se ajo tipike për muajin Shtator. Në një lidhje direkte në emisionin ‘Rudina’ More...

By Albpress News On E martë, Shtator 11th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit 12 shtator 2018, ja çfarë pritet në mesditë

E Mërkurë dt 12 Shtator vendi ynë do të mbetet me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore në mesditë. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8 -15 m/sek me intesitet More...

By Albpress News On E martë, Shtator 11th, 2018
0 Comments

Horoskopi 12 shtator 2018, ja ç´parashikojnë yjet…

Dashi Në këtë moment duhet të mundoheni që të rishikoni të gjitha strategjitë tuaja, për shkak se ka disa investime të cilat duhen ndjekur me më shumë kujdes. Ky është një moment i rëndësishëm More...

By Albpress News On E martë, Shtator 11th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit 11 shtator 2018, çfarë pritet

E Martë dt 11 Shtator moti do të mbetet me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore në mesditë. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8 -15 m/sek me intesitet më More...

By Albpress News On E hënë, Shtator 10th, 2018
0 Comments

Horoskopi 11 shtator 2018, ja shenjat më me fat…

Dashi Mos u ndjeni të detyruar që të kënaqni të gjitha kërkesat e kolegëve të punës, pasi ky është një moment i rëndësishëm për të organizuar më së miri prioritetet tuaja. Horoskopi i kësaj të More...

By Albpress News On E diel, Shtator 9th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit 10 shtator 2018, rritje temperaturash dhe…

Fillimi i javës, dt 10 Shtator, moti do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8 -15 m/sek me intesitet më të lartë në bregdet. More...