Tag archive for ‘parashikimi’
By Albpress News On E mërkurë, Korrik 11th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 11 korrik

Të mërkurën në vendin tonë do të vijojë dominimi i kthjellimeve në të gjithë territorin, deri pas mesditës kur vranësira lokale shfaqen në zonat Lindore. Pasditja mbetet nën ndikimin e motit të kthjellët More...

By Albpress News On E mërkurë, Korrik 11th, 2018
0 Comments

Horoskopi 11 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet

DASHI Një bashkëpunim i ri profesional do ju lejojë që të dilni nga skema juaj e zakonshme dhe të nisni strategji të reja interesante. Tregohuni më aktiv dhe të gatshëm dhe do të arrini rezultate të More...

By Albpress News On E martë, Korrik 10th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 10 korrik

Shqipëria mbetet në kushtet e kthjellimeve deri pas mesditës kur vranësira lokale zhvillohen në Veri dhe zonat Lindore. Pasditja dominohet nga kthjellime dhe vranësira të lehta në pjesën më të madhe të More...

By Albpress News On E diel, Korrik 8th, 2018
0 Comments

Horoskopi 9 Korrik, Ja Çfarë Parashikojnë Yjet

Dashi Pjesa me e madhe e atyre qe jane ne nje lidhje do kerkojne qetesine ne cift sot. Do beni gjithcka te largoni edhe rutinen qe mbizoteronte prej kohesh. Beqaret do jene e sharmante dhe joshes. Te shumte do jene More...

By Albpress News On E diel, Korrik 8th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 8 Korrik

 More...

By Albpress News On E diel, Korrik 8th, 2018
0 Comments

Horoskopi 8 Korrik, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Do të keni mundësi që të tërhiqni vëmendjen me projektet tuaja krijuese. Megjithatë duhet të jeni gati që të përballeni me disa kritika të të tjerëve. Parashikohet ditë interesante, edhe për More...

By Albpress News On E shtunë, Korrik 7th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 7 Korrik

 More...

By Albpress News On E shtunë, Korrik 7th, 2018
0 Comments

Horoskopi 7 Korrik, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Mundohuni që të nisni aktivitete të cilat iu lejojnë që të shpreheni lirisht dhe të largoni të gjithë tensionet e akumuluara gjatë ditëve të fundit. Kjo e shtunë do të ju përfshijë në një More...

By Albpress News On E premte, Korrik 6th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit, si do të jetë fundjava dhe java e ardhshme…

Temperatura të larta, alternuar edhe me ditë që do te ketë shtrengata, kryesisht pasditeve. Është ky parashikimi i motit për fundjavën dhe javën e dytë të muajit korrik. Të shtunën dhe të dielën, More...

By Albpress News On E premte, Korrik 6th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 6 Korrik

 More...