Category parashikimi Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘parashikimi’
By Albpress News On E mërkurë, Gusht 15th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit 15 gusht 2018, ja zonat qe rrezikojne reshjet dhe ato me temperaturat…

Shqipëria do të paraqitet me alternime kthjellimesh dhe vranësirash, kushte të cilat do të vijojnë deri në orët e pasdites. Vranësira dhe rrebeshe të izoluara shiu do të paraqiten në zonat veriore në More...

By Albpress News On E martë, Gusht 14th, 2018
0 Comments

Horoskopi 15 gusht 2018, çfare parashikojne yjet…

DASHI Ditë harmonike kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do flisni hapur edhe për disa çështje delikate do iu jepni zgjidhje. Beqarët do preferojnë aventurat kalimtare. DEMI Emocionet që do More...

By Albpress News On E martë, Gusht 14th, 2018
0 Comments

Horoskopi 14 gusht 2018, çfarë parashikojnë yjet/ Shenjat më me fat

Dashi Kjo e martë do të jetë një ditë mjaft e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Për ata që janë në një lidhje, gjërat mes jush do shkojnë më së miri dhe nuk do keni çfarë të kërkoni më More...

By Albpress News On E diel, Gusht 12th, 2018
0 Comments

Horoskopi 13 gusht 2018, ja çfarë kanë parashikuar yjet/ Shenjat më me fat

Dashi Përfitoni nga këto ditë për të shmangur stresin dhe për të rigjetur të gjithë energjitë tuaja. Jeni lodhur shumë kohëve të fundit, ndaj ka ardhur koha që ti kushtoni më shumë vëmendje vetes. More...

By Albpress News On E diel, Gusht 12th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit 13 gusht 2018, ja çfare pritet…

Fillimi javës, date 13 Gusht, moti do të vijojë me diell përgjatë ultësirës perëndimore dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore. Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi More...

By Albpress News On E shtunë, Gusht 11th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit 12 gusht 2018, çfarë pritet në bregdet…

Gadishulli i Ballkanit po vazhdon të ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të qëndrueshme të cilat do të mbajë në vendin tonë dhe Kosovë mot pjesërisht të qëndrueshëm. Dita e Diel dt More...

By Albpress News On E shtunë, Gusht 11th, 2018
0 Comments

Horoskopi 12 gusht 2018, ja çfarë kanë parashikuar yjet…

Dashi Një ditë jo fort e mirë kjo e diel për të lindurit e kësaj shenje. Sot do jeni të nevrikosur. Nëse jeni përgjegjës për diçka në familjen tuaj, kjo do jeë ditë e tensionuar për juve. Duhet të More...

By Albpress News On E premte, Gusht 10th, 2018
0 Comments

Horoskopi 11 gusht 2018, kjo shenjë duhet të bëjë shumë kujdes me shpenzimet

Dashi-Ju nuk ndaheni dot nga e kaluara. Ju këshillojmë se është e kotë të mendoni për diçka që i përket së shkuarës. Gjeni forcat dhe ndryshoi situatën. Në punë asgjë e re. Sa i takon financave, More...

By Albpress News On E premte, Gusht 10th, 2018
0 Comments

Moti/ Sinoptikanët: Nesër rritet rreziku për zjarre, temperaturat shkojnë…

Rreziku nga zjarret ne pyje do tё jetё mё i lartё gjatё ditës sё nesërme, raporton IGJEUM. Nesër (e shtunë, dt.11) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë maksimumi 34 ne vendet More...

By Albpress News On E premte, Gusht 10th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit 10 gusht 2018, ja çfare pritet te ndodhe

Dita e premte, date 10 Gusht, moti do të mbetet me diell dhe kalime vranësirash në mesditë. Era do të jetë e lehtë me drejtim Perëndim (NW) me shpejtësi 7 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë More...