Tag archive for ‘parashikimi’
By Gjergji On E hënë, Qershor 25th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 25 Qershor

 More...

By Gjergji On E diel, Qershor 24th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 24 Qershor

Parashikimi i motit për datën 24 Qershor  More...

By Gjergji On E shtunë, Qershor 23rd, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 23 Qershor

 More...

By Gjergji On E shtunë, Qershor 23rd, 2018
0 Comments

Horoskopi 23 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Disa probleme te hershme do dalin serish ne drite sot dhe do keni mosmarrëveshje te mëdha me partnerin. Ka ardhur koha te rivendosni dialogun dhe te bëni pak me shume lëshime. Beqaret do ndihmohen nga More...

By Gjergji On E premte, Qershor 22nd, 2018
0 Comments

Ja si parashikohet moti për fundjavën

Moti sot vijon me kthjellime dhe vranësira të herëpashershme, më të shpeshta gjatë mesditës kur priten shira të përkohshëm në veri dhe zonat lindore, si dhe reshje të izoluar në qendër e jug, njofton More...

By Gjergji On E premte, Qershor 22nd, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 22 Qershor

 More...

By Gjergji On E premte, Qershor 22nd, 2018
0 Comments

Horoskopi 22 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Kjo ditë do ju gjejë më produktiv dhe krijues, qoftë në sferën profesionale edhe në atë sentimentale. Gjatë kësaj të premteje, mund të nxirrni konkluzionet e duhura, sa i takon zgjedhjeve që keni More...

By Gjergji On E enjte, Qershor 21st, 2018
0 Comments

Horoskopi 21 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

DASHI Diçka ose dikush do ju detyrojë të thoni gjëra që nuk i mendoni e kjo gjë mund t’ju shkaktojë polemika me personat që ju rrethojnë në ambientin e punës. Në aspektin afektiv mos flisni shumë. DEMI Gjatë More...

By Gjergji On E mërkurë, Qershor 20th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 20 Qershor

 More...

By Gjergji On E martë, Qershor 19th, 2018
0 Comments

Rusi-Egjipt, ja rezultati që parashikon orakulli Akil…

Parashikimi i parë ishte i saktë dhe ai e provoi sërish. Pasi gjeti suksesin e Rusisë në ndeshjen me Arabinë Saudite, Akili, maçoku shurdh i nominuar si orakulli i Botërorit Rusi 2018, ka përcaktuar një More...