Category parashikimi yjeve Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘parashikimi yjeve’
By Albpress News On E diel, Shtator 2nd, 2018
0 Comments

Horoskopi 3 shtator 2018, shenjat më me fat

Dashi Zjarri i pasionit do rindizet gjate kësaj dite dhe çdo gjë do jete me e bukur për jetën tuaj ne çift. Shfrytëzojeni çdo sekonde sepse nuk do përsëriten serish momente te tilla. Beqaret do kenë dashuri More...

By Albpress News On E enjte, Gusht 30th, 2018
0 Comments

Horoskopi 30 gusht 2018, parashikimi yjeve

Dashi Kjo është një periudhë shumë e mirë për të rigjetur dashurinë dhe shpirtin binjak. Më në fund do të ndiheni gati për të lënë mënjanë të gjitha keqkuptimet që keni patur në të kaluarën, More...

By Albpress News On E premte, Gusht 24th, 2018
0 Comments

Horoskopi 24 gusht 2018, çfarë parashikojnë yjet…

Dashi Dita më e mirë për të përmirësuar shëndetin tuaj. Bëni kujdes që të mos përfshiheni në marrëveshje të dyshimta financiare. Një person që e keni konsideruar gjithmonë armik në punë do të More...

By Albpress News On E diel, Gusht 5th, 2018
0 Comments

Horoskopi 6 gusht 2018, çfarë parashikojnë yjet dhe shenja më me …

Dashi Dita e sotme do jete shume e paqëndrueshme për ata qe janë ne një lidhje. Debatet me partnerin do jene te zjarrta ne orët e para te ditës dhe kjo di iu mërzitë jashtë mase. Beqaret do tregohen me More...

By Albpress News On E diel, Korrik 22nd, 2018
0 Comments

Horoskopi 22 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet

DASHI Për sa i përket punës yjet ju këshillojnë të tregoheni më të shkathët në qoftë se doni që të ardhurat tuaja të rriten. Kini besim te forca juaj e brendshme, te kuraja për të përballuar pengesa More...

By Albpress News On E mërkurë, Korrik 4th, 2018
0 Comments

Horoskopi 4 Korrik, ja çfarë parashikojnë yjet

DASHI Jeta në çift do jetë e trazuar dhe kjo jo vetëm nga sjellja juaj e kohëve të fundit por edhe nga dëshirat e ekzagjeruara që keni. Për sa i përket buxhetit fati nuk do iu mungojë por duhet t’iu More...

By Albpress News On E enjte, Qershor 28th, 2018
0 Comments

Horoskopi 28 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi: Fale Jupiterit sot do keni një jete shume te qete ju te dashuruarit. Harmonia dhe ekuilibri do mbizotërojë gjithë kohës. Beqaret kane për te pasur një dite te animuar dhe me disa surpriza ne orët More...

By Albpress News On E martë, Qershor 26th, 2018
0 Comments

Horoskopi 26 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Kjo është një ditë gjatë së cilës do të jeni tejet emotiv, arsye për të cilën duhet të shmangni çdo situatë të tensionuar. Parashikohet një e martë mjaft e frytshme për të mbyllur disa negociata, More...

By Albpress News On E hënë, Qershor 25th, 2018
0 Comments

Horoskopi 25 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

DASHI Per shkak te nervozizmit tuaj mund te lindin konflikte dhe mosmarreveshje te shumta sot me partnerin. Nuk do toleroni ne asnje pike dhe kjo do e perkqesoje situaten. Beqaret duhet te presin edhe pak kohe per More...

By Albpress News On E mërkurë, Qershor 13th, 2018
0 Comments

Horoskopi 13 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Kjo ditë do ju lejojë që të ndryshoni drastikisht stilin tuaj të jetës, duke e përshtatur sipas nevojave që keni. Yjet ju ftojnë që të keni më shumë kujdes për veten dhe shëndetin tuaj, për More...