Category parashikime Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘parashikime’
By Albpress News On E enjte, Gusht 16th, 2018
0 Comments

Horoskopi 16 gusht 2018, ja çfare kane parashikuar yjet…

Dashi Një ditë e mirë kjo e mërkurë për të lindurit e kësaj shenje. Planetet do të kenë ndikim pozitiv gjatë ditës, duke ju dhuruar gjallëri dhe energji. Kjo ditë do të jetë mjaft e mirë për të More...

By Albpress News On E hënë, Gusht 13th, 2018
0 Comments

Ndryshimet klimatike: Të gjithë duhet të largohen nga ky vend

Temperaturat mesatare në Sudan deri në vitin 2060 do të rriten të paktën 1.1 – 3.1 gradë Celsius dhe ndryshimi i klimës është shkaku që ky shtet afrikan po vuan nga zhvendosja e 600.000 njerëzve. Bëhet More...

By Albpress News On E mërkurë, Gusht 8th, 2018
0 Comments

Horoskopi 9 gusht 2018, çfare rezervojne yjet per secilen shenje…

DASHI Neptuni do influencoje se tepermi tek jeta juaj sentimentale dot. Do merrni disa vendime ne cift te cilat do i japin nje tjeter drejtim jetes suaj. Disa mund te kalojne ndonje moment te tensionuar. Beqaret More...

By Albpress News On E hënë, Korrik 30th, 2018
0 Comments

Muaji gusht, çfare parashikojne yjet per shenjat e horoskopit

Dashi Ju njiheni si pionier i Zodiakut. Ashtu si Star Trek, të shkoni ku nuk ke qenë kurrë më parë është gjëja juaj. Të dhëhiqni, ndiqni ose largohu nga rruga ime është Mantra juaj. Detajet dhe efikasiteti More...

By Albpress News On E mërkurë, Korrik 25th, 2018
0 Comments

Horoskopi 26 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Fokusohuni në gjithçka, me qëllim arritjen e një objektivi të ri profesional, i cili mund të sjellë një sërë avantazhesh dhe kënaqësish. Megjithatë duhet të tregoheni të durueshëm dhe të shmangni More...

By Albpress News On E enjte, Korrik 19th, 2018
0 Comments

Përgatituni, i nxehti afrikan po troket…

I nxehti afrikan nuk do të kursejë as këtë vit Shqipërinë. Sinoptikanët parashikojnë që kjo valë e të nxehtit të përfshijë vendin përgjatë fundjavës. ‘Një pjesë e mirë e Europës është përfshirë More...

By Albpress News On E hënë, Korrik 16th, 2018
0 Comments

Horoskopi 16 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Fatmirësisht ndikimi i Hënës tej jeta juaj ne çift do jete pozitiv gjate kësaj dite. Do tregoheni mjaft tolerante dhe do e respektoni mendimin e tjetrit. Ata qe janë vetëm do kenë disa takime mbresëlënëse More...

By Albpress News On E martë, Korrik 10th, 2018
0 Comments

Horoskopi 10 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Mundohuni të jeni krijues dhe të frytshëm, në mënyrë që të gjeni gjallërinë që ju duhet për të çuar përpara projekte unike dhe interesante. Ky është moment shumë i mirë nga pikëpamja profesionale. More...

By Albpress News On E mërkurë, Qershor 20th, 2018
0 Comments

Horoskopi 20 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Stresi që keni përjetuar së fundmi, nuk do ju lërë të qetë as gjatë kësaj të mërkure, sidomos në vendin e punës. Megjithatë duhet të jeni të vendosur të bëni përgatitjet lidhur me projekte More...

By Albpress News On E mërkurë, Qershor 13th, 2018
0 Comments

Kupa e Botës/ Derri parashikon 4 skuadrat gjysmëfinaliste…

Më 14 qershor në Rusi starton Kupa e Botës me takimin e parë mes Rusisë dhe Arabisë Saudite. E ndërkohë të apasionuarit pas sportit kanë nisur parashikimet, po jo vetëm. Në parashikimin e ndeshjeve kanë More...