Category padi# Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘padi#’
By Albpress News On E premte, Korrik 13th, 2018
0 Comments

Departamenti amerikan i Drejtësisë padit 12 zyrtarë rusë për ndërhyrje në zgjedhje

Departameti amerikan i Drejtësisë ka paditur 12 zyrtarë të Inteligjencës së Rusisë, me akuza për ndërhyrje në rrjetet kompjuterike të kandidates demokrate për postin presidencial, Hillary Clinton dhe More...

By Albpress News On E mërkurë, Korrik 11th, 2018
0 Comments

Shoferi padit Trumpin: Më ka borxh 3.300 orë jashtë orarit

Një njujorkez, i cili për më shumë se dy dekada ka punuar si shofer personal i Donald Trump, pretendon se presidenti aktual i SHBA, përkatësisht një nga kompanitë e tij, i ka borxh atij para të mëdha për More...