Category “Ne e kemi në dorë vetë. Si thonë tironsit Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘“Ne e kemi në dorë vetë. Si thonë tironsit’
By Albpress News On E premte, Gusht 10th, 2018
0 Comments

Debati për kufijtë, reagon KE: Thaçi dhe Vuçiç duhet të…

Një zgjidhje e përhershme nënkupton një zgjidhje realiste, e qëndrueshme dhe e mundshme, në pajtueshmëri me të drejtën ndërkombëtare, e mbi të cilën Prishtina dhe Beogradi duhet të kenë pajtueshmëri, More...

By Albpress News On E hënë, Qershor 12th, 2017
0 Comments

Veliaj: Na ka adh zogu në dorë, edhe bashkinë edhe qeverinë

“Ne e kemi në dorë vetë. Si thonë tironsit, na ka ardhur zogu në dorë, që të kemi dhe qeverinë e bashkinë, që të mos pengojnë njëra tjetrën”. Kështu u shpreh kryetari i bashkisë së Tiranës, More...