Category ndeshje Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘ndeshje’
By Albpress News On E martë, Shtator 18th, 2018
0 Comments

Këto janë super ndeshjet e sotme në Champions League

Sot në 18:55 do të startojë UEFA Champions League. Ndeshja e parë hapëse do të “Camp Nou” pasi Barcelona do të presë skuadrën holandeze të PSV-së në duelin hapës të kompeticionit më të ri europian. Në More...

By Albpress News On E shtunë, Shtator 8th, 2018
0 Comments

Liga e Kombeve, superndeshjet e ditës së sotme….

Liga e Kombeve vijon sot me duele të tjera interesante. Zvicra ballafaqohet me Islandën, takim që luhet në orën 18:00. Kurse, super ndeshja e mbrëmjes do të jetë ajo mes Anglisë dhe Spanjës, nga ora 20:45. Ky More...

By Albpress News On E premte, Gusht 10th, 2018
0 Comments

VIDEO/ Kështu përgjaket gjyqtari në ndeshjen e futbollit!

Skenë e shëmtuar në Graz, në ndeshjen e Europa League. Gjyqtari anësor goditet me një shishe në kokë. Në të vërtetë, AEK shënoi fitore me rezultat, por ndeshja pati një skenë të pahijshme dhe të More...

By Albpress News On E enjte, Korrik 5th, 2018
0 Comments

Facebook do të transmetojë live ndeshjet e kampionatit…

Teknologjia duket se sa vjen edhe futet më shumë në botën e futbollit. Çdo ditë po krijohen metoda të reja. Risia më e fundit është futja e rrjetit social “Facebook” në rrjetin e transmetimi “live” More...

By Albpress News On E diel, Qershor 17th, 2018
0 Comments

Denoncimi/ Kontrollorët shohin Botërorin, shikoni se çfarë ndodh në Rinas…

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, ka publikuar në rrjetin social një foto ku tregon se si është tejmbushur salla e pritjes në aeroportin e Rinasit, ku me qindra passagjerë të cilët sapo kanë zbritur More...

By Albpress News On E shtunë, Maj 26th, 2018
0 Comments

Skandali, lojtari i Juves: Më kanë urdhëruar që ta humbas ndeshjen

Mesfushori brazilian i Juventusit, Douglas Costa, ka rrëfyer për mediat një ngjarje aspak të këndshme të karrierës së tij. Ai ka thënë se në kohën kur luante në Brazil me skuadrën e Gremio është More...

By Albpress News On E diel, Gusht 27th, 2017
0 Comments

Ndeshja e mijëvjeçarit/ Këtu mund ta ndiqni live Mayweather Vs McGregor

Të dy rivalët do të përdorin dorezat e boksit, dhe asnjëri nga të dy nuk mund të bëjë goditje si në artet marciale dhe të përdorë lëvizjet e këtij lloj sporti. Shifrat e kësaj përballjeje janë More...