Tag archive for ‘moti’
By Gjergji On E enjte, Qershor 21st, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 21 Qershor

 More...

By Gjergji On E mërkurë, Qershor 20th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 20 Qershor

 More...

By Gjergji On E martë, Qershor 19th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 19 Qershor

 More...

By Gjergji On E hënë, Qershor 18th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 18 Qershor

 More...

By Gjergji On E diel, Qershor 17th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 17 Qershor

Sot (e diel, dt.17) pritet të ketë reshje të dobëta në të gjitha qarqet e vendit, lokalisht deri mesatare. Në zona të kufizuara reshjet mund të jenë edhe në formë shtrëngate, më të mundshme në pjesët More...

By Gjergji On E shtunë, Qershor 16th, 2018
0 Comments

Keni bërë plane për plazh në fundjavë? Ja çfarë ju rezervon moti…

Mot i pafavorshëm për të gjithë ata që kanë plane për plazh sot dhe nesër. IGJEUM parashikon që sot pritet të ketë reshje të dobëta në shumicën e qarqeve, përveç qarkut Korçë ku priten reshje More...

By Gjergji On E shtunë, Qershor 16th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 16 Qershor

Sot (e shtunë, dt.16) pritet të ketë reshje të dobëta në shumicën e qarqeve, përveç qarkut Korçë ku priten reshje mesatare, lokalisht deri intensive. Në zona të kufizuara reshjet mund të jenë edhe More...

By Gjergji On E premte, Qershor 15th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 15 Qershor

 More...

By Gjergji On E enjte, Qershor 14th, 2018
0 Comments

Plane për plazh? Mos u nxitoni, ja çfarë parashikohet…

Keni bërë plane për plazh këtë fundjavë? Mendoni t´i shtyni ato, pasi moti nuk premton. Edhe gjatë ditës së premte në vendin tonë do të ketë rrebeshe shiu, si dhe temperaturat do të variojnë nga More...

By Gjergji On E enjte, Qershor 14th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 14 Qershor

 More...