Category moska Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘moska’
By Albpress News On E premte, Gusht 10th, 2018
0 Comments

Çfarë thotë Moska për ndryshimin e kufijve në Kosovë?

Serbia dhe Rusia janë partnerë strategjik dhe qëndrimi i Moskës karshi Kosovës mbetet i pandryshueshëm, ka thënë Maria Zakharova, zëdhënëse e ministrisë së jashtme të Rusisë. Zakharova është duke More...

By Albpress News On E enjte, Korrik 27th, 2017
0 Comments

Vdekja e 15-vjeçares ruse në Ksamil, Moska llogari Tiranës: Zbardh rastin

Një llampë e djegur në pajisjen që kryen krahasimin e ADN -së në laboratorin e Policisë Shkencore po mban peng hetimin e aksidentit me pasojë vdekjen e turistes ruse 15 – vjeçare në plazhin e Ksamilit. Llampa More...