Category Mblidhet Këshilli i Sigurisë Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘Mblidhet Këshilli i Sigurisë’
By Albpress News On E mërkurë, Maj 16th, 2018
0 Comments

Mblidhet Këshilli i Sigurisë, merr pjesë Rama dhe Xhafaj

Presidenti Ilir Meta ka mbledhur ditën e sotme Këshillin e Sigurisë. Në këtë mbledhje janë të pranishëm, kryeministri Edi Rama dhe ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Po ashtu, të pranishëm janë edhe More...