Category mashkull Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘mashkull’
By Albpress News On E enjte, Gusht 9th, 2018
0 Comments

Shtatë grindje në të cilat mashkulli gjithmonë del humbës!

Asnjë marrëdhënie nuk është ideale dhe pa grindje, ndërkaq derisa të mos mësojmë se si të komunikojmë dhe derisa të arrijmë besimin te partneri dhe sigurinë te vetja dhe te lidhja, disa grindje janë More...

By Albpress News On E shtunë, Korrik 14th, 2018
0 Comments

Gjendet trupi i pajetë i një mashkulli, dyshohet se i përket…

Trupi i pajetë i një mashkulli është është gjetur i groposur në Nikël të Fushë-Krujës. Pritet që ekspertiza mjekoligjore të verifikojë identitetin e viktimës, që dyshohet se është vrarë. Megjithatë More...

By Albpress News On E martë, Korrik 10th, 2018
0 Comments

Rrëfehet prostituta: Ja ku gabojnë meshkujt në seks

Secili mashkull mendon se në krevat është më i miri, por duhet ta pranojnë që bëjnë gabime të caktuara në momente intime. Kryesisht meshkujt fajësohen për ndërlikimet që kanë gjatë aktit dhe mos More...

By Albpress News On E shtunë, Korrik 7th, 2018
0 Comments

Gjendet trupi i pajetë i një mashkulli në zonën e Currilave

Trupi i pajetë i një mashkulli është gjetur paraditen e sotme në zonën e plazhit të Currilave, në Durrës. Sipas të dhënave të para, trupi i pajetë është konstatuar nga disa qytetarë, që më pas More...

By Albpress News On E diel, Gusht 13th, 2017
0 Comments

Veshjet që meshkujt admirojnë tek një femër

Kur një femër kalon para një mashkulli, pyetjet në kokën e saj janë të pafundme. Ndër tyre është “Çfarë tërheq vëmëndjen e tyre? Këmbët? Sytë? Fustani? Këpucët?” Sipas studimeve, janë 7 More...

By Albpress News On E diel, Korrik 30th, 2017
0 Comments

Meshkujt që kanë përkrah këto femra, janë më të lumturit

Gjatë gjithë jetës, femrat mundohet të gjejnë se çfarë pëlqejnë meshkujt tek një femër. Duke qënë se meshkujt janë natyra më të thjeshta se gjinia tjetër, ata i shprehin më haptazi pëlqimet e More...