Category mark rutte Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘mark rutte’
By Albpress News On E mërkurë, Maj 16th, 2018
0 Comments

Debati/ Holanda kundër hapjes së negociatave me Maqedoninë e Shqipërinë: Kanë probleme…

Një portal holandez, FD, paralajmëron se Holanda mund të bllokojë hapjen e negociatave mes BE-së dhe vendeve të Ballkanit Perëndimor. Holanda është një nga vendet anëtare të BE-së, që është skeptike More...