Category kontroll tatimor Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘kontroll tatimor’
By Albpress News On E enjte, Tetor 11th, 2018
0 Comments

Braçe: Pse i jepet imunitet fiskal FSHF, kur s´lihet qebaptore pa u kontrolluar

Deputeti i Partisë Socialiste Erjon Braçe ka shprehur nota të forta kritike ndaj mënyrës sesi veprojnë institucionet tatimore lidhur me FSHF. Braçe tha se ndërkohë që hetimi tatimor shkon në lokale dhe More...