Category kompania Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘kompania’
By Albpress News On E enjte, Gusht 23rd, 2018
0 Comments

Strazimiri: Mikut të Ballës iu dhanë 10 milionë euro si nënkontraktor për punimet në autostradën Tiranë-Elbasan

Gent Strazimiri, deputet i PD, përmes një konference për mediat, ka vijuar akuzat ndaj kreut të Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla. Strazimiri ka publikuar disa dokumente, që sipas tij provojnë që More...

By Albpress News On E premte, Qershor 8th, 2018
0 Comments

Air Albania, ja kush është ortaku shqiptar i kompanisë…

Qeveria Shqiptare urdhëroi kompaninë shtetërore të kontrollit të ajrit Albkontroll të krijojë një kompani nën bashkëpronësi me Turkish Airlines dhe një kompani të saporegjistruar në Vlorë me emrin More...