Category KE Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘KE’
By Albpress News On E premte, Gusht 10th, 2018
0 Comments

Debati për kufijtë, reagon KE: Thaçi dhe Vuçiç duhet të…

Një zgjidhje e përhershme nënkupton një zgjidhje realiste, e qëndrueshme dhe e mundshme, në pajtueshmëri me të drejtën ndërkombëtare, e mbi të cilën Prishtina dhe Beogradi duhet të kenë pajtueshmëri, More...

By Albpress News On E enjte, Gusht 9th, 2018
0 Comments

KE nxjerr tjetër të dhënë trishtuese/ Të huajt dynden për këtë shërbim, shqiptarët…

Edhe pse Shqipëria është shndërruar në një destinacion për të huaj që kërkojnë të marrin shërbime dentare, vetë shqiptarët nuk mund t’i përballojnë ato. Sipas Anketës Europiane të Cilësisë More...

By Albpress News On E shtunë, Korrik 21st, 2018
0 Comments

Teatri, në lojë hyn e Komisioni Europian/ Ja dokumenti që i jepet qeverisë dhe çfarë i kërkohet Ramës…

Çështja e Teatrit Kombëtar ka kaluar kufijtë e debatit të brendshëm, ndërsa në lojë është përfshirë edhe Komisioni Europian. Ky i fundit duket se është vënë në lëvizje nga deputetë të opozitës, More...