Category horoskopi Archives - Page 2 of 12 -Albpress Daily News
Tag archive for ‘horoskopi’
By Albpress News On E diel, Shtator 9th, 2018
0 Comments

Horoskopi 10 shtator 2018, çfarëparashikojnë yjet

Dashi Ky është një moment shumë i mirë për të vendosur për të marrë një pushim, për të udhëtuar apo për të bërë një arratisje të vogël romantike. Ndiheni të ezauruar dhe kjo edhe për shkak More...

By Albpress News On E diel, Shtator 9th, 2018
0 Comments

Horoskopi 9 shtator 2018, çfarë parashikojnë yjet…

Dashi Harroni problemet e së shkuarës me partnerin/en. Nëse shihni rrotull vetes do gjeni diçka më premtuese se ajo që ju është ofruar deri tani. Beqarët do jenë të qartë në kërkesat e tyre dhe nuk More...

By Albpress News On E shtunë, Shtator 8th, 2018
0 Comments

Horoskopi 8 shtator 2018, ja ç´parashikojnë yjet

Dashi Jeni duke u përballur me një rrugëtim i cili do ju lejojë që të përcaktoni qartë jo vetëm objektivat tuaja, por edhe pritshmëritë në sferën sentimentale dhe familjare. Këshillohet që të jeni More...

By Albpress News On E enjte, Shtator 6th, 2018
0 Comments

Horoskopi 7 shtator 2018, shenjat më me fat…

Dashi Kjo është një periudhë e cila do ju shohë mjaft të zënë me gjithë ato raporte, të cilat nuk ju lejojnë që të ndiheni të lirë siç dëshironi. Besimi dhe sinqeriteti janë jetësor për të lindurit More...

By Albpress News On E enjte, Shtator 6th, 2018
0 Comments

Horoskopi 6 shtator 2018, çfarë parashikojnë yjet…

Dashi Mundohuni që të mos përfshiheni në projekte ose diskutime që nuk ju përkasin, për shkak se tashmë nuk mund ti lejoni vetes të humbni kohë. Bashkëpunime të reja mund t’iu çojnë në suksesin More...

By Albpress News On E mërkurë, Shtator 5th, 2018
0 Comments

Astro-paralajmërim: Për këto tri shenja horoskopi shtatori do të jetë muaji më i rëndë!

Duke na u afruar ngadalë fundi i vitit, është më se e vërtetë që dëshironi të dini se çfarë ju parashikojnë yjet për muajin shtator. Personave të këtyre tri shenjave, këtë muaj kureshtja nuk do More...

By Albpress News On E mërkurë, Shtator 5th, 2018
0 Comments

Horoskopi 5 shtator 2018, çfarë parashikojnë yjet

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e ngarkuar dhe do ju lejojë që të merrni rezultate të rëndësishme për karrierën tuaj. Ndiqni gjithmonë instinktin dhe mos u bllokoni nga kritikat e të tjerëve. Në dashuri More...

By Albpress News On E martë, Shtator 4th, 2018
0 Comments

Horoskopi 4shtator 2018, ja ç´parashikojnë yjet…

Dashi Kjo është një ditë e rëndësishme për tu përkushtuar më shumë në vendin e punës dhe për të pretenduar më shumë. Do t’iu rikthehet intuita dhe kurioziteti, ndaj nuk përjashtohen bashkëpunime More...

By Albpress News On E diel, Shtator 2nd, 2018
0 Comments

Horoskopi 3 shtator 2018, shenjat më me fat

Dashi Zjarri i pasionit do rindizet gjate kësaj dite dhe çdo gjë do jete me e bukur për jetën tuaj ne çift. Shfrytëzojeni çdo sekonde sepse nuk do përsëriten serish momente te tilla. Beqaret do kenë dashuri More...

By Albpress News On E shtunë, Shtator 1st, 2018
0 Comments

Horoskopi 2 shtator 2018, parashikimi i yjeve

Dashi Parashikohet një muaj i ri i mbushur me evente interesante për tu rikthyer në lojë, pas një periudhe përhumbje, sidomos në vendin e punës. Dialogu është mjaft i favorshëm dhe do të arrini do të More...