Category horoskopi Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘horoskopi’
By Albpress News On E premte, Gusht 17th, 2018
0 Comments

Horoskopi 17 gusht 2018, ja çfare parashikojne yjet

Dashi Një ditë e mirë kjo e premte për të lindurit e Dashit. Sot juve do të dini se si t’i shprehni ndjenjat partnerit/es. Ajo që juve duhet të kni parasysh është të mos i fshihni ndjenjat dhe mendimet. More...

By Albpress News On E enjte, Gusht 16th, 2018
0 Comments

Horoskopi 16 gusht 2018, ja çfare kane parashikuar yjet…

Dashi Një ditë e mirë kjo e mërkurë për të lindurit e kësaj shenje. Planetet do të kenë ndikim pozitiv gjatë ditës, duke ju dhuruar gjallëri dhe energji. Kjo ditë do të jetë mjaft e mirë për të More...

By Albpress News On E martë, Gusht 14th, 2018
0 Comments

Horoskopi 15 gusht 2018, çfare parashikojne yjet…

DASHI Ditë harmonike kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do flisni hapur edhe për disa çështje delikate do iu jepni zgjidhje. Beqarët do preferojnë aventurat kalimtare. DEMI Emocionet që do More...

By Albpress News On E martë, Gusht 14th, 2018
0 Comments

Doni një lidhje të fortë dhe emocionuese, ja me cilat shenja të horoskopit duhet të lidheni

Marrëdhëniet afatgjata dhe të qëndrueshme janë shumë të dëshiruara, por jo të gjithë janë të suksesshëm në këtë aspekt. Disa shenja të horoskopit janë krijuar thjesht për një histori dashurie More...

By Albpress News On E martë, Gusht 14th, 2018
0 Comments

Horoskopi 14 gusht 2018, çfarë parashikojnë yjet/ Shenjat më me fat

Dashi Kjo e martë do të jetë një ditë mjaft e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Për ata që janë në një lidhje, gjërat mes jush do shkojnë më së miri dhe nuk do keni çfarë të kërkoni më More...

By Albpress News On E diel, Gusht 12th, 2018
0 Comments

Horoskopi 13 gusht 2018, ja çfarë kanë parashikuar yjet/ Shenjat më me fat

Dashi Përfitoni nga këto ditë për të shmangur stresin dhe për të rigjetur të gjithë energjitë tuaja. Jeni lodhur shumë kohëve të fundit, ndaj ka ardhur koha që ti kushtoni më shumë vëmendje vetes. More...

By Albpress News On E shtunë, Gusht 11th, 2018
0 Comments

Horoskopi 12 gusht 2018, ja çfarë kanë parashikuar yjet…

Dashi Një ditë jo fort e mirë kjo e diel për të lindurit e kësaj shenje. Sot do jeni të nevrikosur. Nëse jeni përgjegjës për diçka në familjen tuaj, kjo do jeë ditë e tensionuar për juve. Duhet të More...

By Albpress News On E shtunë, Gusht 11th, 2018
0 Comments

Njihuni me 3 gratë më të fota të horoskopit, janë të pavarura e të zonjat e vetes dhe nuk varen nga burrat

Gratë e forta nuk presin që gjërat t’i gjejnë gati nga burrat. Ato nuk ulen këmbëkryq duke pritur që gjërat të bien nga qielli, nuk besojnë në përrallat me fund të lumtur të Disney ku për çdo princeshë More...

By Albpress News On E premte, Gusht 10th, 2018
0 Comments

Horoskopi 11 gusht 2018, kjo shenjë duhet të bëjë shumë kujdes me shpenzimet

Dashi-Ju nuk ndaheni dot nga e kaluara. Ju këshillojmë se është e kotë të mendoni për diçka që i përket së shkuarës. Gjeni forcat dhe ndryshoi situatën. Në punë asgjë e re. Sa i takon financave, More...

By Albpress News On E premte, Gusht 10th, 2018
0 Comments

Ja cila është shenja e horoskopit që do të jetë gjithmonë e para

Shenja e Luanit, sipas horoskopit ka disa cilësi të veçanta. Ju që i përkisni kësaj shenje jeni të sigurt në vete dhe ndiheni se mund të bëni çfarë të doni. Jeni te bindur se mund të merreni edhe me More...