Category horoskop Archives - Page 2 of 5 -Albpress Daily News
Tag archive for ‘horoskop’
By Albpress News On E premte, Gusht 3rd, 2018
0 Comments

Këto janë shenjat më egoiste të horoskopit

Egoistë, arrogant dhe mendjemëdhenj, duket se shenjat e mëposhtme të zodiakut nuk njohin përemër tjetër vetor veç “Unë” ! Ndonjëherë, mund të mendoni: e ç’të keqe ka të mendosh për veten para More...

By Albpress News On E hënë, Korrik 30th, 2018
0 Comments

Ja si ka ndikuar eklipsi hënor te shenjat e horoskopit

Zgjati rreth 2 orë eklipsi më i gjatë i “Hënës së përgjakur” për këtë shekull. Gjatë eklipsit total, sateliti natyror i Tokës u mbulua nga një hije e kuqe dhe shqiptarët ishin pjesë e vendeve More...

By Albpress News On E diel, Korrik 22nd, 2018
0 Comments

Pesë shenjat e horoskopit që do të shijojnë gushtin më romantik…

Dashuria i bën të gjithë njerëzit më të mirë. Sot ju ftojmë të zbuloni se cilat nga shenjat zodiakale do të zhyten në romantizëm këtë verë dhe do të ketë një shans të lartë për të gjetur dashurinë More...

By Albpress News On E premte, Korrik 20th, 2018
0 Comments

Horoskopi 20 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet

DASHI Gjatë ditës së sotme do të keni shumë mundësi e gjithçka do të shkojë mirë. Në ambientin e punës do të jeni në harmoni me personat që ju rrethojnë. Në aspektin afektiv do të jeni mjaft pasionant More...

By Albpress News On E martë, Korrik 17th, 2018
0 Comments

Ndarjen nga këto 5 shenja horoskopi, do ta vuash gjithë jetën!

Njerëzit e përjetojnë ndryshe ndarjen, në varësi të forcës së karakterit të gjithsecilit. Disa qajnë, disa bëhen nervozë, të tjerë mbyllen në vetvete e vuajnë në heshtje. Por ndërsa disa shenja More...

By Albpress News On E enjte, Korrik 12th, 2018
0 Comments

3 shenjat e horoskopit që tradhtojnë partnerin kur dehen

Shenjat e horoskopit mesa duket ndikojnë edhe në mënyrën si reagojnë njerëzit kur janë të dehur. Luani Një luan i dehur ka mundësinë më të mirë për të treguar se është më i miri, ose bosi. Ata More...

By Albpress News On E enjte, Korrik 12th, 2018
0 Comments

Kjo është arsyeja përse ndahet çdo shenjë horoskopi!

Asnjë lidhje nuk është e njëjtë dhe kur bëhet fjalë për ndarje, arsyet janë nga më të ndryshmet. Astrologët kanë dalë në disa konkluzione se pse ndaheni ju nga partneri bazuar në shenjën tuaj të More...

By Albpress News On E hënë, Korrik 2nd, 2018
0 Comments

Horoskopi 2 Korrik, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Beqaret do jene ata qe do ndihen me mire gjate kësaj dite sepse edhe emocionet do jene te shumta për ta. Mund te fillojnë një histori e bukur dashurie qe do ju beje te ndiheni me se miri. Ata qe janë More...

By Albpress News On E premte, Qershor 29th, 2018
0 Comments

Këto janë tre shenjat më të dashura të horoskopit!

3 shenjat që e vënë të mirën e të tjerëve mbi interesin e tyre personal: Peshqit Njerëzit e lindur nën shenjën e Peshqve kanë një kënaqësi të madhe kur bëjnë mirë për njerëzit rreth tyre, prandaj More...

By Albpress News On E enjte, Qershor 28th, 2018
0 Comments

Ja dashuritë verore të çdo shenje horoskopi

Sezoni i nxehtë i verës na tundon për aventura dhe flirtime të reja dhe yjet na tregojnë periudhat më të favorshme për punët tona të zemrës. Vera ka filluar dhe në këto ditë të nxehta është e natyrshme More...