Tag archive for ‘horoskop’
By Gjergji On E martë, Qershor 19th, 2018
0 Comments

Horoskopi 19 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Një kuadër yjor vërtet shumë i mirë për të dashuruarit e kësaj shenje bën që dita të jetë shumë pozitive, që do ta kenë shumë të lehtë të arrijnë objektivat. Erosi i stimuluar nga Hëna More...

By Gjergji On E hënë, Qershor 18th, 2018
0 Comments

Horoskopi 18 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Ata qe jane ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe e mrekullueshme. Beqaret do kene flirte dhe takime me shumice por More...

By Gjergji On E diel, Qershor 17th, 2018
0 Comments

Horoskopi 17 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Nëse jeni ne çift mos merrni vendime impulsive gjate kësaj dite sepse shume shpejt do pendoheni. Nëse keni pasur probleme te mëdha nuk duhet te ndaheni pikërisht sot. Për beqaret, flirtet dhe aventurat More...

By Gjergji On E shtunë, Qershor 16th, 2018
0 Comments

Horoskopi 16 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Do keni dëshira të çmendura gjate gjithë kësaj dite dhe partneri nuk do mund t’ua plotësojë dot. Tregohuni realiste sepse përndryshe nuk keni për të shkuar askund. Demi Do e forconi edhe me tepër More...

By Gjergji On E enjte, Qershor 14th, 2018
0 Comments

Horoskopi 14 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Do të dini çfarë të bëni dhe kujt t’i jepni prioritetin e duhur, pavarësisht ndikimit negativ të Marsit në shenjën tuaj. Bëni mirë që të tregoni kujdes për çdo detaj, në mënyrë që të More...

By Gjergji On E mërkurë, Qershor 13th, 2018
0 Comments

Horoskopi 13 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Kjo ditë do ju lejojë që të ndryshoni drastikisht stilin tuaj të jetës, duke e përshtatur sipas nevojave që keni. Yjet ju ftojnë që të keni më shumë kujdes për veten dhe shëndetin tuaj, për More...

By Gjergji On E martë, Qershor 12th, 2018
0 Comments

Horoskopi 12 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Ruajtja e qetësisë në këtë moment nuk do të jetë e lehtë, sidomos nëse e keni gjetur veten të përfshirë në debate që nuk ju interesojnë. Megjithatë, mundohuni të mos tregoheni shumë agresiv More...

By Gjergji On E hënë, Qershor 11th, 2018
0 Comments

Horoskopi 11 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Nuk duhet të ngrini zërin për t’ju dëgjuar të gjithë kur komunikoni me partnerin/en. Jini të qetë dhe të vendosur kur flisni. Beqarët pa u lodhur fare do e gjejnë princin e tyre të kaltër dhe More...

By Gjergji On E shtunë, Qershor 9th, 2018
0 Comments

Horoskopi 9 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Ndonëse mund të jeni shumë autoritar, duhet të dini se edhe të qenit më të ndjeshëm, mund të zbusë shumë kontradikta që mund të keni në punë. Kjo e shtunë favorizon takime interesante. Demi Kjo More...

By Gjergji On E premte, Qershor 8th, 2018
0 Comments

Horoskopi 8 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

DASHI Ditë e kënaqshme dhe plot çmenduri në çift. Me pasion, ngrohtësi dhe pak mister do arrini atë që keni ëndërruar gjithmonë të përjetoni. Fatmirsisht do jeni me këmbë në tokë dhe nuk do rendni More...